Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindig szorongok hogy az...

Mindig szorongok hogy az áruházakban ha az önkiszolgálóba akarnak küldeni a pénztárosok.Nem azért mert túl bonyolult lenne,csak nagyon feszengek ha ott kell fizetnem,mert úgy érzem többen néznek?

Figyelt kérdés
Hogy lehet őket lerázni.Kartyaval és koveo is lehet már ott fizetni.
2022. aug. 4. 07:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

Pont hogy az önfizető kassza a jó, mert ott senki sem tolong mögötted, senki sem siettet. Pl egyes teszkókban vásárlás közben is be tudod csipogni a termékeket, így a kasszánál ki se kell pakolnod, rögtön vásárolhatsz a szatyorba pakolva. (Sajnos nem mindenhol van csipogó, de telóval elvileg ott is be lehet olvasni a termékeket valami scan&shop appal. Sose próbáltam, nem tetszik annyira, mint a csipogós.)


Amúgy maga a szituáció számomra ismeretlen. Soha nem küldtek sehova. Mindenhol én döntöm el, hogy melyik sorba állok, senki sem tesz javaslatot, se nem kényszerít másik sorba.

2022. aug. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%
nem tom én direkt megyek az önkiszolgálóba, így nem kell senkivel csevegni.
2022. aug. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
Nem "küldhet" oda, beállhatsz a hagyományos pénztárba is.
2022. aug. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
37%
Vidéki Tescoban 20.30 után nem volt nyitva hagyományos pénztár. Akkor küldtek az önkiszolgáló pénztárhoz. Mivel én használat híján nem is tudom kezelni, szépen visszapakoltam az árut, és vásárlás nélkül távoztam.
2022. aug. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szorongani! Mindig magaddal hívod azt, aki küld, hogy segítsen "önkiszolgálni" téged, - mert bonyolult neked a rendszer!
2022. aug. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Shaddark ***** válasza:
66%

Ez is olyan mint minden más az életben.

A gyakorlat teszi a mestert, és tényleg.

A tizedik fizetés után már megszokott közeggé válik a dolog, ezért picit sem fog zavarni.

Így működnek a csajozós tanfolyamok is, első beszélgetésnél terepen a hölgyekkel még izzad, dadog ... a hallgató, a századiknál meg vicces, könnyed és laza.

Mert a frusztráló, szokatlan, tapasztalatlan közegből ismertté és megszokottá válik bármilyen közeg. Bármit le lehet győzni azzal, hogy kilépsz a komfort zónádból és az ismétlés számok növekedésével egyre könnyebb lesz, amíg az is komfort zónává nem válik.

2022. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
23%

#3

Ja, főleg, ha van. Tegnap Sparban nem volt, csak önkiszolgáló kassza. Előző héten Tescoban ugyanez.

2022. aug. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
34%

7-es vagyok, még akartam írni, hogy ez nem este volt, hanem hétköznap délelőtt (egyik Komárom, másik Érd).

Amúgy én úgy vagyok vele, hogy nem dolgozni mennék már a Sparba, figyelem én a munkám során egész nap a számítógépet, hadd ne kelljen már ott is szarakodni.

2022. aug. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Akkor marad az, hogy elmész oda vásárolni, ahol veszik a fáradtságot, hogy nem csak egy visszajáró fejőgépként tekintenek rád!
2022. aug. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
Vagy neten rendeled meg azt, amire szükséged van - és ha nem azt hozzák, amit a neten kínált lehetőségekből választottál, akkor egyszerűen visszaküldöd vagy nem veszed meg! A hatodik-hetedik fuvarra talán sikerül azt kiszállítani, amit kértél. Neked van időd erre, nekik meg - a jelek szerint - emberük, - akit meg akartak takarítani a pénztárból kivonással.
2022. aug. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!