Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Online shopping, Kecskemét...

Online shopping, Kecskemét környékén?

Figyelt kérdés
Eddig Aldiban és Lidlben intéztem a heti bevásárlást,vagy én vagy a férjem. Hamarosan megszületik a második babánk,és jó lenne ha egy darabig nem kellene boltba menni. Viszont nálunk Bacs-Kiskunban sajnos nem elérhető még egyik üzlet sem online. Ha jól láttam csak az Auchan és a Tesco érhető el,de egyiket sem szeretem annyira,illetve nem bízok bennük,meg drágább is,mint a másik kettő,ahogy néztem. Van esetleg más opció is? Elég sok mindent szoktunk megvenni egy helyen. A wolt csak pár lehetőséget ad ki,pár helyi boltot,de ott kb semmi sincs,az is drágán.
jan. 26. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az auchan es a tesco is bevalt. Auchan meg olcsobb is mint a lidl (legalabbis amiket en veszek). Szoval en azt tudom javasolni h legyel picit nyitott es probaljatok ki egyszer
jan. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak az auchan/tesco van de teljesen jo. Sokat rendeltem egy idoben, mar a lidlbe jarok mert az olcsobb.

En eltudnam kepzelni, hogy ha sehogy se megoldhato az hogy ti elmenjetek, adj fel egy hirdetest, keresel valakit aki hetente bevasarolna neked. Idoseknel is mukodik ez a dolog.

jan. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért az Auchanra nem jellemző hogy teletömik saját márkás termékkel a boltot.Tesco-hoz képest jóval szélesebb a választék.Maradnék ennél.
jan. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!