Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kecskemét és környékén honnan...

Kecskemét és környékén honnan rendelhető a legfinomabb (egész, pl.16 szeletes) oroszkrém torta?

Figyelt kérdés
Ugyan szubjektív, de érdekel a véleménye aki már próbálta és jó ízléssel rendelkezik tortaügyben:-)
2013. okt. 11. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik cukrászdában, de előtte legalább egy héttel meg kell rendelni.
2013. okt. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1) Lajosmizse Kiss Cukrászda!!!!!!

2) A régi Univer cukrászüzemből (Technika Háza mögött) árul sütiket egy garázsbolt a Bolyaival szemben (párhuzamos utca a Márc.15-tel)

3) A soltvadkerti is biztos finom, de a távolság miatt sajna nem éri meg annyit menni egy tortáért

4) A Jakót nem tudom...múltkor olyan krémest vettünk, hogy otthon vettük észre, hogy a sok festéktől már szinte neonzöld volt. Ízre nem volt rossz (nem is lett bajunk tőle, nem romlott volt!:), de kicsit műanyagok a sütijeik a 3 fentihez képest

2013. okt. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs, a világítós krémes a Fodorból volt, de a Jakóra igaz a többi.
2013. okt. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
# 2/3: Köszi, csak úgy találomra nézegettem és első blikkre én is a lajosmizseire szavaztam volna. A nagyon "mű"sütik azok nem megfelelőek, valóban. Akkor Lajosmizse lesz kipróbálva :-)
2013. okt. 15. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!