Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mitől függ, hogy egy önkiszolg...

Mitől függ, hogy egy önkiszolgáló pénztárnál milyen áruhoz milyen korhatárt szabnak?

Figyelt kérdés
Ha Lidlben az önkiszolgáló pénztárnál fizetek, igazolni kell, hogy elmúltam 16, 18 vagy 20(!) éves. Melyik árutipusnál mi a korhatár. Az alkoholt tudom, de a többit nem. Mindig sokan vannak, nem akarok senkit feltartani, ezért nem kérdezem meg a pénztárost.

febr. 13. 19:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
#10 köszi, de ezekből csak az alkuholt árulják Lidlben, az meg 18+, nem 16+.
febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
30%
Tehát ahogy már írtam: nincs ilyen, hatoska meg nyugodtan megpukkadhat.
febr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A 6-os azt állítja, hogy a 2-es rosszul tudja, mégis a 6-os az első hozzászólása, nem adott érdemleges választ, elhallgatja, amit állítólag tud.
febr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Még azt tudnám elképzelni, hogy más országokban van többféle korhatár, és ugyanaz a program működik itt is, azért van benne ez a funkció.
ápr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#13 Egy holt időben megkérdeztem a Szentendrei úti Lidlben és azt válaszolták, amit #14 írt.

#6 vagyok, valóban van ilyen, oda kell menni és megnézni. Tudom, jobban tudni kényelmesebb.

ápr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!