Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A boltban nem az az akció...

A boltban nem az az akció szerepel ami az online szórólapban? Te mit tennél?

Figyelt kérdés

ma voltam a pennyben, direkt a 2 kapucsíner miatt. olvastam a szórólapban, hogy a Sportszelet Kapucsínerre is vonatkozik az akció.

erre látom, hogy a boltban nem. A kapucsíner nem akciós.


te mit tettél volna a helyemben?


márc. 22. 19:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Akkor rosszul írtam, ugyanerre gondolok ami a képen van. Más kapucíner vagy kapucsíner .. hívjuk bárhogy, a kávés sport szeletre gondolok, ami a képen is van, de nem 149ft a boltban.



Akkor a Coop-ban a régi csomagolásúból volt nekik még, amit már nem gyártanak.

márc. 22. 21:38
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos semmit.

Megkérdezed,nem egyezik hiába okoskodsz pénztár gépet nem tudják átállítani.

márc. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Megkerdeznek egy boltvezetot
márc. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudsz tenni semmit, mert Magyarországon nem létezik fogyasztóvédelem. A multik úgy vernek át, ahogy akarnak.
márc. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"A multik úgy vernek át, ahogy akarnak."

. Kis boltokban meg átverni sem próbálnak, sokszor az ár csak a kasszánál derül ki.

márc. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Update: másik Pennyben helyesen akcióban van a kapucsíner is. Vettem is 10db, holnap visszamegyek még 10-ért.


Szóval csak itt nálam ilyen g...i a penny. Boltja válogatja.

márc. 23. 21:46
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a cbaban van rendszeresen ez, de még sokszor ha ki van téve elé az akciós papír akkor is eredeti áron ütik be...

Pennybe lehet, hogy rosszkor mentél, én is múltkor virslit is akartam venni, mert ott volt akciós pont aznaptól, de mikplor odamentem még nem volt kint a másik ár és csak akkor pakolászott ott az egyik dolgozó

márc. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!