Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Tesco önkiszolgáló kassza...

Tesco önkiszolgáló kassza miért "kiabál"?

Figyelt kérdés
Alkalmanként kp-val fizetek a fent említett helyen, és már korábban is feltűnt, hogy ha rámegyek, hogy kp, akkor a "Helyezzen be készpénzt, vagy fizessen más módon." mondat hallhatóan hangosabban szól, mint a többi. Miért kell kiabálni, hogy mindenki hallja hogy nálam van kp?
ápr. 3. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%

Mert félnek a kp-től de úgy lehet lopni hogy fogod minden második vagy 3.terméket húzod át de nem teszed mérlegre és magyarán egyből a kosárba mert a blokkot kéri a kapu de nincs rajta mérlegen azt nem érzékeli mert a kosárba van. Vagy egymásra teszed az is megoldás mert darabot mér nem súlyt.

Lopni jó! Tesco is ezt teszi mikor beteszel egy terméket 500-ft, de a cassánál már 850-ft fizetsz na ez a lopás!

ápr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Oké, de ez nem válasz a kérdésemre
ápr. 3. 15:59
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is feltűnt, hogy úgy ordít a kassza, hogy zeng az egész bolt..

Talán az idősebb korosztály miatt, akik kp pártiak, és már nem biztos, hogy 100%-os a hallásuk.. Vagy szimplán csak véletlen, rossz kalibrálás.

ápr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Hibás a megközelítés.

Nem azért kiabál, hogy téged kellemetlenül érintsen, hanem azért, hogy másoknak segítsen. A nagyothallók érdeke előrébb való, mint a te kényes lelkivilágod.

ápr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 na jó, de miért csak azt az egy mondatot mondja hangosan? A többi szöveg amit mond az kb normális hangerővel mondja, akkor ezt az egyet miért hangosabban?
ápr. 3. 16:53
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy sokkal prózaibb oka van : az a hangrészlet - ahogy hallani is - máskor, utólag lett felvéve. Más a habgzása is teljesen. Tehát újra kellett venni a hangot és a felvételt végző kolléga szart a régi felvételek masteringjére meg jelszintjeire :)
ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
képes voltál mégegyszer kiírni valami debilséget az önkiszolgáló kasszákról...? beteg vagy...?
ápr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 nem tudom miről beszélsz, én ma nem írtam ki semmit erről.
ápr. 3. 17:28
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Valóban hangosabb az a szöveg, mint a többi. Én ritkán fizetek kp-val, de mindig feltűnő amikor a Tescoba valaki rányom a készpénzes fizetésre. Messziről hallani. Szerintem puszta véletlen, egyszerűen valaki figyelmetlen volt amikor felvették ezt a szöveget. Nem kell semmit sem mögé képzelni.
ápr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
A teszkóba ilyen kis öreg emberecskék járnak , akinek más se fülük se szájuk, nincs azoknak má semmijük. Miattuk kell erélyesebben megnyilvánulnia a kasszának, hogy menjenek ,már végre kifelé onnan pls.
ápr. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!