Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Az önkiszolgáló kasszáknál...

Az önkiszolgáló kasszáknál hogyan küszöbölik ki a csalásokat, pl. az átragasztott vonalkódokkal való trükközést?

Figyelt kérdés

Itt egy illető, aki legalább ötször átcsúszott és csak hatodikra bukott meg.

[link]



nov. 14. 14:25
1 2
 1/16 nemaRendőrség ***** válasza:
100%
Benne van a cikkben, az alkalmazottak vették észre
nov. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb boltban kamera van, ha sokat ácsorogsz, sokat matatsz valahol, akkor a monitort figyelő őr kiszúrhat.
nov. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
93%

Az áru tömegét is ellenőrzi egy jó kassza.

Például volt olyan, hogy a pékáru tömege tűréshatáron kívül esett, erre bejelzett.

Ha valaki vonalkódot cserél, a tömegnek is egyezni kell. De nem tudom, a cikkben lévő milyen rendszer lehetett.

nov. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%
A boltokat sem kell sajnálni, a multkor egy nagyobb áruházban szombat este 1 rendes kassza működött, iszonyatos sór volt, rá akarják kényszeríteni az embereket, hogy saját maguknak olvassák be az árut.
nov. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%

#4

És? :D az amúgy is gyorsabb és kényelmesebb mint a kasszás nénire várni.

nov. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

#5 Kényelmesebb? Hát, te se vásárolsz egyszerr többet egy zacskó chipsnél, meg egy energiaitalnál...


Ha csak 1/3-ig van a kocsid, már nem tudod kipakolni. Alkoholt külön kell leokéztatni. Kedvezményes árút kasszászerzsi tudja csak beütni. Péksüteményt vagy ismered névvel címmel, vagy megpróbálod képről kitalálni. Paradicsomot megjegyzed már a polcnál, hogy holland, lédig, fürtös, koktél, cherry, ökörszív, tojás, vagy ki tudja milyen, almánál ugyanez, kartonos, zsugorfóliás terméket valahogy felszoroztatod, ha sikerül, vagy csipogod sokszor...


Tiszta szopás van vele.

nov. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

#6

Elhiheted, rendszeresen vásárolok mindenfélét. :) igen, kényelmesebb ha nem egy másik ember

a.) tetű lassan maceráskodik vele

b.) rohamtempóban ömleszti a cuccot

Péksüteményt, zöldséget ha veszek, akkor meg szoktam nézni a nevét.

nov. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
A legtöbb boltban megvan hogy hova tedd az árut. Ahova tenni kell az egy mérleg és ha beolvastal egy zacsko sutoport de 2 kg hust teszel a merlegre, hibát fog jelezni
nov. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Eltértetek a témától, nem ajnározni vagy alázni kell az önkiszolgáló kasszát, hanem válaszolni a kérdésre:

Az önkiszolgáló kasszáknál hogyan küszöbölik ki a csalásokat, pl. az átragasztott vonalkódokkal való trükközést?

nov. 14. 16:27
 10/16 nemaRendőrség ***** válasza:
23%

Tescoban van a zebra olvasó (kijelzős pisztoly lézeres vonalkód olvasóval)


Azt csak clubcarddal lehet használni, ami viszont elemzi a vásárlási szokásaid.


Ha nagyon furcsa dolgot veszel vagy épp szokásos dolgot nem veszel akkor jelez a rendszer, megjelöl mint figyelni való személy.


Egyszer nem csippantottam le a kis felvágottam amit naponta lecsippantottam, jött is az őr, ő mondta. Aztán, hogy mennyire igaz, nem tudom.



Az viszont ha rárakod a ps4et a gyümölcsárazóra az feltűnik a dolgozóknak. Angliában ebből több eset is volt

nov. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!