Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Vajon az Aldikban miért nincs...

Vajon az Aldikban miért nincs önkiszolgáló kassza a Pennykben pedig bevásárlókosár?

Figyelt kérdés

2023. okt. 22. 17:00
1 2 3 4
 1/31 elistvan ***** válasza:
88%
A penny-s bevásárlókosár, gondolom szimpla pszichológia. Az agyar üresnek érzékeli a kosarat és arra csábít, hogy pakold tele.
2023. okt. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
75%
Van bevasarlokosar a pennyben, 10 perce volt egy a kezemben.
2023. okt. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 elistvan ***** válasza:
83%
1-es vagyok: Én eddig nem jártam olyan Pennyben ahol lett volna. Pedig jártam már néhányban.
2023. okt. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
30%

2 gondolom nem mindenhol van ugyanaz. Pár fiókvezető nagyon furfangosnak gondolja magát, hogy alkalmazza azt 100 éves trükköt, amit egyes ír.



"Vajon az Aldikban miért nincs önkiszolgáló kassza"


Nagyon helyes, hogy nincs. Ne akarjon már engem ingyen csiscskáztatni azért, hogy ő megspórolja a munkarőt.

Nem is az a bajom, hogy nem ad nekem kedvezményt a munkáméert cserébe, hanem hogy rántolja azt a felelősséget, amit egyébként egy képzett pénztárosnak kellene csinálni, és ezáltal elvesszük másnak a kenyerét.

2023. okt. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
23%

Az önkiszolgáló kasszákat mindenhol elkerülöm, ahogy nincs más, ott nem vásárolok, söt, ha nem vettem észre idöben, akkor otthagyom az egészet a kassza elött a kocsiban.

Ha egy üzletben kasszázni akarnék, akkor elvállalnék ilyen munkát, ha nekem kell más helyett elvégezni a munkát, akkor azért vagy adjanak fizetést, vagy nem veszem igénybe az üzletet.

Mellesleg ezzel szerencsétlen pénztárosokkal is kiszúrnak, mert így egyre többet elbocsájtanak, a hülye vevö meg dolgozzon helyettük

2023. okt. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Szervizmérnök úr ***** válasza:
65%

Önkiszolgáló kassza gazdaságossági kérdés is.

Bizonyos szintű forgalom szükséges hozzá, hogy megérje, mindamellett nem tudhatjuk, hogy tervezik-e.

Aldiról volt valami cikk, ha jól rémlik, hogy ennél okosabb megoldást teszteltek, hasonló a Tesco leolvasóhoz.

2023. okt. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
84%

6 németeknél sok edekában okos bevásárlókocsi van, szerintem valami hasonló lehet.

Bár ez is arról szól, hogy kevesebb dolgozót kelljen tartani.

2023. okt. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Szervizmérnök úr ***** válasza:
70%

5. Az emberi munkaerő kiszorítása nem jó dolog, ettől eltekintve a te felfogásod sem valami szimpatikus.

A dolgozókat sajnálom, de az önkiszolgáló pénztárt én kedvelem. Általában gyorsabban tudok végezni és én szívesen megoldom magam ezt a dolgot, nem megterhelő számomra.

2023. okt. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%
Az olyan Pennykben van kosár, amik kis alapterületűek, és nem férne el bennük a sok bevásárlókocsi. Például a a pesti belső kerületekben vannak ilyenek. (Király utca, József krt.)
2023. okt. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk két LIDL van, az önkiszolgáló kassza bevezetésével nem csökkent a dolgozói létszám. A teszkóban sem.
2023. okt. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!