Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Sokan nem ütik be az árut az...

Sokan nem ütik be az árut az önkiszolgálónál. Mi történik a leltárhiánnyal?

Figyelt kérdés

Behajtanák a felelősökön, azaz az ott dolgozókon? Nem hinném…

Amúgy azt is láttam már, hogy a kimérős zöldségeknél mást ütnek be a vásárlók, mint ami… Egyszer pedig egy gyors viziten bukott le az illető, de miután kiszámolta az ott dolgozó a hiányt, a vevő kifizette, majd simán mehetett tovább, mivel nem tudták rábizonyítani, hogy tényleg lopott, simán félreüthet bármit…


Ha ilyen sokan csinálják ezt, az havonta több százezer mínusz is lehet.

Vajon azért nem gond ez a boltoknak, mert még így is jobban megéri nekik, mint a plusz pénztárosok bérét megadni?



ápr. 18. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Hát nem éri meg, de mennyivel jobb a gaz adókra fogni a veszteségességet meg az inflációra a versenyképtelen árakat, mint megvizsgálni a rosszul működő folyamatokat és ésszerű döntéseket hozni?
ápr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Pont ugyanaz, mint a nem önkiszolgáló pénztáraknál évtizedek óta.
ápr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Itt senki sem tud szöveget értelmezni?
ápr. 18. 17:53
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Tesco-ban voltam készletes. Semmi nem történik. Így is nagyok a bevételek. Ez nem egy nagy veszteség
ápr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
#3: értem, nem választ vártál, hanem hogy veled együtt fikázzuk az önkiszolgáló kasszákat.
ápr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
#3 mert a kérdés maga egy szépirodalmi mű? Írj már konkrétumokat is.
ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem helytálló amit írtál, jobban megéri az üzletnek benyelni a veszteséget mint plusz embereket foglalkoztatni. A pár százezer forint az 1 ember bére, és 1 ember közel sem váltja ki az összes önkiszolgálót. Ez szerintem nem feltétlenül rossz dolog amúgy. Én azt tartom ideálisnak ha egy üzletben hagyományos és önkiszolgáló kassza is elérhető. A pillanatnyi helyzettől és a kedvemtől függ, hogy melyikbe megyek.
ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem igaz hogy sokan. Nagyon kevesen csalnak, és azok is kis tételek.
ápr. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
68%
Napi szinten fizetek önkiszolgáló kasszáknál, és még soha nem tűnt fel, hogy trükköznek a vásárlók. Biztos előfordul, de azért nem tömegesen.
ápr. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Itt azért mindig áll valaki a helyi Lidl-ben a kasszáknál plusz szerintem kamerák is vannak.
ápr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!