Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Spar, Tesco, Lidl, CBA, Coop,...

Spar, Tesco, Lidl, CBA, Coop, Aldi. Szerintetek hol éri meg jobban vásárolni ár és minőség szempontjából?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 07:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%
Több helyen szoktam, mert nagyon változóak az árak, van ahol az egyik termék olcsóbb, van ahol egy másik, valamint figyelem az akciókat és ilyenkor ott vásárolok, ahol jóval olcsóbban megkapom akciósan ugyanazt a terméket, Spar, Lidl és CBA-ban is szoktam vásárolni.
2013. szept. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Spart drágának találom, még a saját márkásaik is drágábbak, mint a Tescós. Aldi nagyon jó szerintem, a Tesco egyre drágább, de már az egyetemi évek alatt kitapasztaltam, hogy melyik termék az a Tesco gazdaságos, ami megéri, és nem gagyi (annyira). A Coop borzasztóan drága, amit megéri venni, az szalámi kimérten, és sajt kimérten, egyébként minden eszméletlen árú. Lidlt, CBA-t nem ismerem.
2013. szept. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Lidl a legjobb szerintem.
2013. szept. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
100%

Mi felváltva vásárolunk. Éppen ahol olcsó pl.: a hús akkor oda megyünk. Figyeljük az akciókat is.

A CBA, és a Coop szerintem nagyon drága.

Még olcsó és jó minőségű dolgokat a Pennyben vagy az Auchanban szoktunk venni.

A Penny a Sparhoz, Lidl-höz és az ALdihoz képest jóval olcsóbb. Próbáld ki ezeket is! :)

2013. szept. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Lidl a legjobb, ha az ár-érték arányt nézzük.
2013. szept. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Penny.
2013. szept. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Általában Lidl vagy Tesco. A környékünkön van még Coop és Spar, de azok drágák, ráadásul az általam ismert Sparokban nem ügyelnek túlzottan higiénés dolgokra. (nem akarok ezzel általánosítani, de 3 spar van, ahova néha betérek, és mindháromban csúnya dolgokat láttam már)
2013. szept. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Spar es cba kizarolag,ha mindent egy helyen szeretnel letudni. A hus,pekaru es zoldseg minosege rendben van, es mindent lehet. Es mindent lehet kapni. Mashova nem is jarok.
2013. szept. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Én auchanba járok, gondolom nincs a környéketeken azért nem szerepel a felsorolásban vagy Sparba. Néha Lidl vagy Aldi, de azokba max 2-3 havonta csak, pedig azok vannak a közelben.
2013. szept. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Lidl, Tesco, Penny, Aldi

És kb ebben sorrendben, bár a terméktől is függ.


Cba, coop, spart kerülöm.

2013. szept. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!