Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Spar, Tesco, Lidl, CBA, Coop,...

Spar, Tesco, Lidl, CBA, Coop, Aldi. Szerintetek hol éri meg jobban vásárolni ár és minőség szempontjából?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 07:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
91%

Penny

A SPAR közel van de az áru feltöltése az borzalmas!!

Amikor bejövök mindig legalább két diák van aki az áru feltöltését végzi közben nem is lehet elférni.

Tiszta káosz van ott.

A CBA és COOP szerintem egyszerűen borzalmas.

A (volt)COOP húspultból való húsok 70-80%-a romlott volt.

Aki szerint a TESCO jó olvassa el a tesco titok egy és kettőt, rájön hogy mit vesz ott.

2014. ápr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
lidl kivéve hús
2015. ápr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

egyértelműen Lidl, ár-érték arány tekintetében messze a legjobbak, és a minőség is oké; Aldi drágább valamivel, de a minőség ott a legjobb sztem;

többi nagyobb multi (Auchan, Tesco) nagyjából egy szinten van, a hazai láncok - Cba, Real, Coop - sajnos fertelmesek mind minőség, tisztaság, mind árak tekintetében, ami tiszta szégyen egyébként!

2017. máj. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Spart kihagytam, ami az Auchen, Tesco szintjén van kb, de lényegesen kisebb választékkal, még az Intersparban is, amúgy a sima Spar viszonylag olcsó, az Interben többnyire (Allee-ben lévőt ismerem) minden drágább valamivel, fogalmam nincs, miért...
2017. máj. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Penny is olcsó, de a választék eléggé korlátozott, de az akciós termékek ott valóban akciósak, vagyis nagyon olcsók.
2017. máj. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Igazából nem drágább (nálunk legalábbis), vagyis van, ami drágább, van ami olcsóbb, de a legtöbb megegyezik. (Ami nálunk nagyon drága, az az Interspar, mert díjakat nyert, kb egy db fonnyadt zöldséget nem találsz.)

Hanem az van, hogy ugye anyum az akciókat nézi a Pennyben meg Aldiban, akciósan persze olcsóbb.

De én meg nem szeretem a nagy boltokat, nagy a sor, nagy területet kell bejárni, keresgélni kell, sok az ember.

Meg én szeretem a Coop-os termékeket, mert magyar, meg mert jók (nekem legalábbis).

Na mindegy, csak érdekelt, mások szoktak-e Coop abc-be járni.

Köszi mindenki.

2022. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!