Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Szerintetek a Lidlben kapható...

Szerintetek a Lidlben kapható zöldségek és gyümölcsök nem veszélyesek a magas vegyszer /tartósító tartalmuk miatt? Adhatom nyugodtan a gyerekeimnek és fogyasztható terhesen?

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel sem veszélyesbbek, mint minden más MO-on kapható élelmiszer. Nincs bennük több (sem kevesebb) vegyszer, tartósítószer meg egyáltalán nem, mert nem lehet beléjük tenni sehogy sem.
2013. dec. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy pl egy kis zöldséges termékei esetleg biztonságosabbak?
2013. dec. 28. 10:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztonságosabb. Max amit te nevelsz otthon.
2013. dec. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A kis zöldséges sem a saját maga által termesztett árut kínálja, hanem megveszi a nagybanin, vagy termelőtől.
2013. dec. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor talán nem kéne zöldséget enni télen...
2013. dec. 28. 11:22
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A lidliben is ugyanazt a zöldséget,gyümölcsöt veszed,ment a sarki zöldségesnél,ezeket nem külföldről hozzák be,magyar terméket árulnak.Nézd meg a származási helyet.
2013. dec. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron is permetezik, és télen us nagyon fontos a zöldség- gyümölcs fogyasztás.
2013. dec. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A bió zöldségek sem teljesen vegyszermentesek. Csak drágábbak. Már fertőzött lehet a talaj, a víz, a levegő is.

Nem kell mindentől parázni.

2013. dec. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol ugyanazt kapod, és semmi bajod nem lesz tőle.

Az rosszabb, ha nem eszel zöldséget/gyümölcsöt fél évig...

2013. dec. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha tutira akarsz menni, amennyire lehet, csíráztass otthon bio magot, ennél jobbat nem tudok... Én aztán nem bírnám ki zöldség nélkül egy napig se, tudatában vagyok annak, hogy nem tökéletes, de ez van. Amit ki tudok hagyni az egészségtelen cuccok közül, kihagyom, a maradékkal majd csak megbírkózik a szervezetem.
2013. dec. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!