Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Temesváron avagy Romániában/Er...

Pepizoo kérdése:

Temesváron avagy Romániában/Erdélyben van Tesco és/vagy Don Pepe?

Figyelt kérdés
Az osztállyal megyünk kirándulni Romániában és pizzát szeretnénk rendelni és ha nem is Don pepe-t hanem ha van akkor mi a nevük a pizzériázóknak ahol lehet házhoz rendelni?
2014. ápr. 30. 09:19
 1/7 anonim válasza:
83%
Donpepe az biztos hogy nincs, más pizzériázok vannak lehet házhoz rendelni, persze ha valaki tud románul :)
2014. ápr. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Romániában (ha ez az oldal megbízható), Tesco nincs, más szupermarketekről itt találsz infót:

[link]


Temesvári Auchan: [link]

Pizza:

[link]

[link]

[link]

2014. ápr. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
20%
hát szerintem van don pepe de ha az nincs pizza forte biztos mindegy Ancsa majd valahonnan ugyis rendelünk :* tesco meg biztos van de az 3252434545% majd bevasarolunk:$ de a csepeli tescoba is vehetunk tul éléshez szukseges dolgokat mielott indulunk <3 zea voltam <3
2014. ápr. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eggyértelműen minden szavad helyes válasz volt:DDDD<3333
2014. ápr. 30. 21:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudod kérdező, én amikor linkelgettem neked, utánajártam, hogy segítsek. Az le van kakilva. A szerintem kezdető hülyeséget értékeled. Ennyit erről. Köszi!
2014. ápr. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Ezek romániában a nagy hipermarketek: (sokat Magyarországon is megtalálsz, de Romániában inkább a francia/német cégek vannak jelwn, illetve a saját román hipermarketek(pl. Unicarm)

Auchan

Carrefour

Cora

Kaufland

Real

Penny market, Penny market XXL

Auchan

Metro

Selgros

Lidl

Unicarm


De vannak kisebb közértek is, Temesváron kb. minden sarkon. Cba, Billa, Mega image, Carrefour market, Profi


De van továbbá Praktiker, Obi, Bricostore, Baumax, Dedeman, Mr. Bricolage, Technomarket stb.


Mindent megtalálsz, főleg egy olyan nagyvárosban, mint Temes megye székhelyén, Temesváron.

2014. máj. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
És Don pepe is van Romániában, meg Pizza hut is, Burger king is, Mc Donald's is (Temesváron 2 is), KFC is (ez is van Temesváron, meg Burger is meg Pizza Hut is.)
2014. máj. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!