Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Tesco vásárlási utallványt...

A Tesco vásárlási utallványt elfogadják az Auhcanba is? Nekünk a TEsco túllságosan messze van tőlünk

Figyelt kérdés
2014. nov. 4. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném.

Szerintem próbáld meg eladni valakinek (szomszéd, ismerős, stb.).

2014. nov. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A vásárlási utalvány előre kifizetett pénzhelyettesítő eszköz.

Ami a Tesconak lett kifizetve, azért másik árúház (jelen esetben az Auchan) miért is adna bármilyen árút cserébe?

Ismerősödnek add el.

2014. nov. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek az ötletet, megpróbálom eladni ismerösnek. Kösszi, hogy válaszoltatok!!!
2014. nov. 4. 09:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A kettő 2 külön cég, nem fogják elfogadni.

Próbáld meg ismerősnek eladni picivel olcsóbban mondjuk az 1000 Ft-ost 900 Ft-rt te is jól jársz mert bejon valamennyi ismerősöd is jól jár mert spórolt egy 100 ast.

2014. nov. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké kösszi a tippet
2014. nov. 4. 12:26
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Most szerinted? :D Remélem, ezt nem komolyan kérdezed.
2014. nov. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%

Hogyne persze, sőt még a sarki kisboltban is fizethetsz vele.

Idióta...

2014. nov. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó kettő válaszolónak üzenem hogy nem kell beszolni rögtön. Lehet hogy én hülyeséget kérdezetem, de voltak az elején akik normálisan és kedvesen tudtak válaszolni és még tanácsot is adtak, hogy mit kéne csinálnom, ebbe a helyzetbe.
2014. nov. 4. 13:57
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
oda adhatod ajándékként 1 ismerősnek vagy barátnak is
2014. nov. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!