Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ez szerintetek is durva volt?

Ez szerintetek is durva volt?

Figyelt kérdés

Tehát az eset ma dél korul tortent, azota is ezen agyalok. Mostmár tudom semmit nem tudok tenni, akkor kellett volna okosnak lennem, de elegge lesokkolt ez a fajta viselkedés.

Elmentem egy pékségbe ebédet vásárolni. Egyedul volt az elado, illetve en voltam az egyedüli vásárló. Kertem is egybol amit szeretnék, de ő közben valami üveg lapot takarított a pult mögött, ezert reg sokat is kellett várnom mert nem hagyta abba még akkor sem miután megkérdezte mit is szeretnek.

Nem figyeltem azt, hogy megtorolte vagy megmosta volna a kezét mert számomra ez tok alap dolog. Annyi tunt fel, hogy a pogácsat amit kertem kézzel tette bele a zacskóba. Fizettem, egy koszi hello-T nem nyögött ki, elköszöntem, es pint akkor lepett be 2 ember az üzletbe.

Beszálltam az autóba, bele akartam harapni az elso pogacsaba de borzasztó büdös tisztítószer szaga volt mind a zacsinak mind a pogácsáknak, es gyorsan mondom akkor vissza is megyek mert ez nem normális dolog.

Elmagyaráztam a nőnek, mondtam is neki h szagolja meg nyugodtan, erre oi iszonyat flegma módon kikapta a kezemből es vett (mostmár kesztyűvel) mindenből amit vettem es elem rakta, mire en megkoszontem, sot bocsánatot is kertem. Megyek kifelé apt ajtón es hallom h röhögve mondja a masik ketto vásárlónak h: Istenem, a kislány alig lehet tobb mint 15 es itt pattog....

Erre en hirtelen köpni nyelni nem tudtam, pedig nem vagyok az a felénk, nem szólok vissza típus, valami olyasmit boktem ki, hogy hat valóban, bar mar nem is emlékszem.

Utana nagyon megbántam, hogy nem kertem az uzletvezetot, illetve a panaszkönyvet, nem is ertem hogy lehettem ilyen hulye, na mindegy mostmár.

Szoval tudom, hogy sok dolgot mar nem birok tenni, de ez szerintem nagyon felháborító.


Mit gondoltok erről?


22/L



2015. febr. 17. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Hogy lassú vagy. Ez van.
2015. febr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Ne foglalkozz vele, többet úgyse mész oda. 21/f
2015. febr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Igazán gyökér volt tényleg. Ne aggódj miatta, lényeg h adott másikat. Ilyen helyzetben sokszor én is utólag vagyok okos...
2015. febr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Epizódszereplő az életedben. Bosszantó, de ne foglalkozz vele. Minek idegesítenéd magadat? Legközelebb nem mész oda, és kész.

Az meg tök mindegy, hogy milyen beszólásai vannak, saját magát minősíti vele. Biztos frusztrált volt.

2015. febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Kaptál blokkot a vásárlásról?
2015. febr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a poénkodásával terelte a figyelmet arról, hogy neked volt igazad.

Gondolj bele: könnyebb röhögni rajtad, mintha csendben elkullogna és lesajnálnák a vevők és jól meggondolnák, hogy ők is kérjenek-e a pogácsából. Inkább szimpatizál a vásárlókkal, elvicceli a helyzetet, mert kínos volt neki. Nagyobb öröme ne legyen.

Egyébként az ember örökösen olyan helyzetből kerül ki, amikor utólag gondolkodik, hogy "de jó lett volna ezt meg azt mondani". Vannak olyan országok, ahol ennek a helyzetnek külön szava van, szóval ne aggódj ezen :) Máskor igyekezz naprakészen fogadni az ilyen váratlan helyzeteket, de ha nem sikerül, akkor tanulsz belőle :)


Szép estét!

2015. febr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen, tenyleg lassú vagyok..:D utólag okos az ember..:)


Koszi a véleményeket, tenyleg nem érdemes ezen idegesíteni magam...

Szep estet nektek!

2015. febr. 17. 17:58
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Hát ez durva. én kiba.szott nagy balhét csináltam volna. többet tuti nem vennék ott kaját.
2015. febr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Én nemes egyszerűséggel hozzávágtam volna a pogácsát. De egyébként az nem igaz, hogy nem tudsz mit tenni. Írj egy levelet kézzel az üzletvezetőnek. Egészen biztos vagyok benne, hogy még aznap elveszíti az állását. (És ehhez nem kell semmiféle blokk, meg semmi. Ez történt, az üzletvezető tudomására hoztad, a többi téged nem érdekel. Nem akarsz te semmit bizonygatni.)


Persze én a mai gazdasági helyzetben nem venném a vállamra a terhet hogy kirúgatok embereket, ezért csak a pofájához vágtam volna a pogácsát. Szerintem abból is tanult volna.

2015. febr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

hagyd a francba kérdező. Ezzel kár is többet foglalkozni. Az bőven elég volt, hogy a pofájába toltad a tisztítós kajákat.


Amúgy lehet ott röhögött magában, de tuti hogy elcseszted a kedvét, különben nem frusztrálta volna annyira, hogy "elmesélj" 2 idegennek. Szóval jó volt ez így.


Nem kell minden ilyen szarra feleslegesen energiát pazarolni, félénk vagy vagy sem. Végül is megkaptál mindent, ő meg magát minősítette. Utólag majd jót röhöghetsz milyen szánalmas egy hülye. ÉN ahogy elképzeltem ez olyan felemelő érzés lehetett, ahogy kijövök és arra gondolok hogy vissza****am neki a tetves pogiját és kaptam helyette szép ujjat mindenből.

2015. márc. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!