Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lidl teasüteményt kibontottam...

Lidl teasüteményt kibontottam és a dobozában szelvényezett testű apró lárva volt ki vagyok borulva 1 hete itt áll, mi lehetez elterjedhet e? Blokk már nincs meg persze ez nagyon durva!

Figyelt kérdés
2014. okt. 6. 21:06
1 2
 1/13 anonim válasza:
Fúúúúújjjjj ! Egy kis husi a sütihez. D
2014. okt. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De b...ki hogy történhet ez meg??
2014. okt. 6. 21:10
 3/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg eleve valahol nyitva volt a tasak vagy nem ott vetted.
2014. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha egy szupermarket raktárában dolgoznál tudnád hogyan történik. Vannak ennél durvább dolgok is...

Ha a lárva már nem él, nem fog szétterjedni a lakásban.

Tanulság: süss magadnak teasütit, akkor nem lesz mellé husika is adva.

2014. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Te ott dolgozol? Biztos onnan jött és teljesen lezárt dobozban volt de gondolom ott fejlődhetett ki ki vagyok borulva mi van ha elterjed vag mi van ha mikor vettem ki a dobozbol kijöttek a peték is vele??!
2014. okt. 6. 23:18
 6/13 A kérdező kommentje:
És mik azok a durvább dolgok? Be vagyok már parázva
2014. okt. 6. 23:19
 7/13 anonim ***** válasza:
Nézd, ez nyilván nem vidám dolog, de túlreagálod. Tudod hány lárvát s kukacot látok naponta? :) Mégse támadják meg a házat, bár speciel a szezámmagot és az aszalt gyümölcslapokat elég hamar, úgyhogy a házban is előfordulnak, kidobjuk őket és megtesszük, amit tudunk. De félni tőlük? Minek? Embert nem esznek és nagyon el se tudnak terjedni, az étel közelében nyomulnak, észreveszi őket az ember, kiirtja őket és kész.
2014. okt. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha most nyitottad ki, akkor nem terjedt el semmi, csomagold be és dob a szemétbe.
2014. okt. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jó de félek ki tudja még mivel hozom haza meg mikor kibontottam a teasütit az előkészítő pultra tettem utána vettem észre a dobozában a szelvényezett lárvát!! Meg mi van ha volt több is ami kimászott? A petét meg nem is lehet ltni szabad szemmel olyan hányingerem van ez borzasztó!!M egyszer már elszaporodtak a molyok taln ezért is félek ennyire az egy horror volt.!!
2014. okt. 7. 08:58
 10/13 anonim ***** válasza:

A lárva nem rak petét.

A lárva a pete és a kifejlett bogár közötti egyik átmenet. Pl. a hernyó is egy lárva, aztán bebábozódik és lesz belőle pillangó.


Ezért mondtam, hogy nem terjed el a lakásban.


Az igénytelen, vagy rossz vezetésű sz.marketekben még egérkakát is találhatsz a raktárban. Az már mindennek a legalja és a nemtörődömség csúcsa, ha az egérkaka a polcra kerül.

Nálunk pl. a sérült csomagolású terméket is eladják, 20 - 30 vagy akár 70%-os leárazással is. Ez függ a sérülés súlyosságától. Nincs sok ilyen termék, de azért akad. Nálunk nagyon szigorúan veszik az ilyen dolgokat, pl élelmiszer nem kerülhet eladásra, ha sérült. Csak a non-food termékek. Ha a vásárló talál egy sérült csomagolást, amit pl a kasszánál vesz észre, akkor dönthet, hogy megtartja, vagy kér egy másikat.

A sérült kajákat általában az állatkert kapja, de vannak dolgozók, akik visznek is haza belőle - persze nem ingyen, hanem az ár töredékéért-, mert semmi baja nincs. Pl. múltkor milka csokit vettem potom összegért. Annyi volt az összes baja, hogy aznap leborult a targoncáról egy raklapnyi és jó pár csoki megnyomódott. Bolond lettem volna kihagyni :DD Nem tudom ez mennyire legális, nem is érdekel.

Nincs mindenhol így, pl láttam már olyan konkurenciát, ahol a polcon volt az egérkaki...na az durva volt.

2014. okt. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!