Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ez szerintetek is durva volt?

Ez szerintetek is durva volt?

Figyelt kérdés

Tehát az eset ma dél korul tortent, azota is ezen agyalok. Mostmár tudom semmit nem tudok tenni, akkor kellett volna okosnak lennem, de elegge lesokkolt ez a fajta viselkedés.

Elmentem egy pékségbe ebédet vásárolni. Egyedul volt az elado, illetve en voltam az egyedüli vásárló. Kertem is egybol amit szeretnék, de ő közben valami üveg lapot takarított a pult mögött, ezert reg sokat is kellett várnom mert nem hagyta abba még akkor sem miután megkérdezte mit is szeretnek.

Nem figyeltem azt, hogy megtorolte vagy megmosta volna a kezét mert számomra ez tok alap dolog. Annyi tunt fel, hogy a pogácsat amit kertem kézzel tette bele a zacskóba. Fizettem, egy koszi hello-T nem nyögött ki, elköszöntem, es pint akkor lepett be 2 ember az üzletbe.

Beszálltam az autóba, bele akartam harapni az elso pogacsaba de borzasztó büdös tisztítószer szaga volt mind a zacsinak mind a pogácsáknak, es gyorsan mondom akkor vissza is megyek mert ez nem normális dolog.

Elmagyaráztam a nőnek, mondtam is neki h szagolja meg nyugodtan, erre oi iszonyat flegma módon kikapta a kezemből es vett (mostmár kesztyűvel) mindenből amit vettem es elem rakta, mire en megkoszontem, sot bocsánatot is kertem. Megyek kifelé apt ajtón es hallom h röhögve mondja a masik ketto vásárlónak h: Istenem, a kislány alig lehet tobb mint 15 es itt pattog....

Erre en hirtelen köpni nyelni nem tudtam, pedig nem vagyok az a felénk, nem szólok vissza típus, valami olyasmit boktem ki, hogy hat valóban, bar mar nem is emlékszem.

Utana nagyon megbántam, hogy nem kertem az uzletvezetot, illetve a panaszkönyvet, nem is ertem hogy lehettem ilyen hulye, na mindegy mostmár.

Szoval tudom, hogy sok dolgot mar nem birok tenni, de ez szerintem nagyon felháborító.


Mit gondoltok erről?


22/L



2015. febr. 17. 16:40
1 2
 11/12 FarCry506 válasza:
Ezeket bírom, az ilyen fajta eladókat...:D Velem történt olyan,hogy vettem kb 280ft-ért egy üdítőt...és mivel siettem mondtam neki, hogy "nem kérek vissza,viszlát" és akkor jött egy komoly kérdés " Ennyire teli vagy lóvéval?"...erre csak annyit tudtam mondani.."Aki nem issza el.." :D Ilyenekkel nem kell foglalkozni ott vannak a boltban napi szinten 8 órát gondolom a hócipőjük tele van a sok birka vásárlóval és valakibe belekötnek....:)
2015. márc. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kiírod facebook-ra, egy páran megosztják majd, és kommentelik, hogy ők is hasonlóképpen jártak, stb... Az üzletvezető meglátja, megszabadul az illetőtől, te meg jó esetben kapsz valami fájdalomdíjat. Már így utólag mást nem tehetsz.
2015. márc. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!