Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért van büdös a Coop boltokban?

Miért van büdös a Coop boltokban?

Figyelt kérdés

Nem viccelek, ha esetleg ez humorosnak tűnne.

Itt, ahol lakom 2 Coop boltba szoktam járni, de mindkettőbe bemegyek, és büdös van. Csípi az orromat a Coop szag, és nem tudom miért, ahogy azt se, hogy ez ellen az ott dolgozók miért nem tesznek valamit.


Akárhova megyek, TESCO, SPAR, sehol nincs ilyen szag. Oké, hogy az nagyobb terület, de más, kisebb boltokban sincs semmi szag.



2015. ápr. 27. 15:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Kovász mint kovászos ubi?
2015. máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Kovász, mint kovász :D Amit a kenyérbe is raknak.
2015. máj. 4. 06:48
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor olyan nagy gáz nem lehet ott. Nem olyan nagy alapterületűek ezek a típusú boltok. Lehet pont akkor mész amikor kiveszik a fagyasztóból a pogit,meg a többit és elkezdik sütni.Lehet csak te érzed egyedül ezt a coop szagot :D
2015. máj. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

A szüleim is érzik, és ha tényleg mindig akkor megyek, amikor valami műveletet végeznek, akkor így legyen ötösöm a lottón, mert még sose volt olyan, hogy ne érezzem a szagot :DD


Majd keressétek a hamarosan megjelenő könyvemet: The Coop-theory :D

2015. máj. 5. 06:48
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
:D:D:D
2015. máj. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
32%
hullát tartanak a raktárban majd bedarálják párizsinak xd
2015. máj. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Biztos nem aktuális már, de azért megerősítem: tényleg van. Szerintem valami hússütésből származó zsírszag. Ez az undormány pedig összekeveredik valami illatosított vegyszer szagával, amit gondolom a bolt tisztításához használnak. Az egészben az a legrosszabb, hogy többek közt a tejtermékek is beisszák ezt a szagot és rohadt undorító, amikor joghurtevés közben ugyanazt az illatos zsírszagot is érzed a poháron.

Spar tényleg semleges, illetve ahol sütnek is ott nagyobb a tér, tehát jobban eloszlik és kevésbé szörnyű. Bár engem az is idegesít.

A Tesco viszont szokott büdös lenni, ott is leginkább a fánksütés a probléma, ami megintcsak zsírszag. Olyan élesztőszaggal keveredett zsírszag. :D

Korábbi hozzászóló: de a pékségben a kelt cuccok süléskor illatot árasztanak. A hússütésből vagy fánksütésből esetleg lángossütésből származó zsírszag az BÜDÖS!

2017. júl. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!