Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Szerintetek nagyon rosszak a...

Szerintetek nagyon rosszak a Tesco termékek?

Figyelt kérdés
Általában mindenki rossznak tartja a Tesco saját termékeit. Valóban így gondoljátok, vagy ez csak ilyen szokássá vált ezt mondani rájuk?

2015. máj. 26. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szokássá lett ezt mondani, közben még is megveszik azok is... (Ez olyan mint hogy sose nézik a Barátok Közt-öt de még is tudják mi történt benne.)

Ha a legtöbb Tesco-s terméket megnézed, ugyan ott gyártják ahol a "márkásat". És olyan minőségű is.

2015. máj. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden rossz, de van, ami igen. Persze most bevezették a termékgaranciát, mindent vissza lehet vinni ami nem ízlik és visszaveszik. Nekem van egy nagyon jó tesco márkájú kenyérsütőm és egy szobabiciklim, ezek nagyon beváltak, imádom őket. De élelmiszert már nem nagyon veszünk ott, mert volt pár rossz tapasztalat, illetve már drágák is lettek.
2015. máj. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem járok Tescoba, mert nincs kocsim és a helyi járat "szaunabusz", de szoktam venni más áruház láncoknál saját termékes dolgokat és némelyik nagyon finom, jobb, mint a nem saját márkás, és még olcsóbb is, teháttehát jó lehet a Tescos is.
2015. máj. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem tartom őket annak, bár sokat nem ismerek, mert én szinte kizárólag alapanyagokat vásárolok... Van egy instant kávé, ami kellemes aromájú (oké, én nem vagyok ínyenc kávéban, de azért érzek valamit), csak kissé keserű (mint egy normális kávé), s mivel nem akarom édesíteni a kávét, inkább lidl-set iszom ma már... Egy tescós macskaételt is megesznek a macskák, nem az extra TV-t, hanem egy fekete zacskósat :)


Nem hiszem, hogy a nem tescós márkák automatikusan magasabb szinten lennének... Mindkét fajtából vannak jobbak és rosszabbak is.

2015. máj. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban szerintem nincs baj a saját márkás termékekkel, konkrétan a Tescoba ritkán járok, amit vettem azok jók voltak. Így nyáron szénsavas üdítőért szoktunk elautózni odáig, mert a Sparban csak párféle van (sajátmárkás), a Tescoban meg óriási a választék. Nekem jégkrémből nem szoktak bejönni az olcsók, de arra finnyás vagyok.
2015. máj. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Termékfüggő valóban. Több multinál kipróbáltam sajátmárkást és "normál" kategóriát, szinte semmi különbség.

Azért a Tescónál nem mindegy a "gazdaságos" vagy a Tesco színes " jelölés, az utóbbi javára. Ezek akár prémium minőségűek is lehetne, jó áron.

2015. máj. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a tescós termékeket, jó minségűek és olcsók. Főleg az ilyen prémium márkásak. Csak ha valami tescós, akkor az már gáz... Pl. vendégségbe nem illik tescós üdítőt vinni, pedig szerintem tök finom. de tényleg, a műszaki cikkeik és nagyon jók, de az előítéletekkel nem lehet mit tenni. Az első válaszolóval tökéletesen egyetértek!
2015. máj. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A FINEST termékek nagyon jó minőségűek (az estek többségében SOKKAL jobb minőségűek, mint egy brand termék). Nagyon szeretem őket, kár, hogy - sajnos - drágák is.


A sima "tesco színes" termékek gyakorlatilag az átcímkézett márkás termékek olcsóbban. Ha majd megnézed egyszer a polcokat akkor nézd meg a TS árát és kb. a kicsivel drágább árú márkát ahogy megtalálod - na az gyártja a TS-t.


A Tesco Value termékek olcsók - ennek megfelelő a minőségük is. Egy liszt, egy cukor szvsz tök mindegy. Párizsit már nem vennék belőle. Nem azért lesz rossz, mert tescos, hanem mert 399 ft-ért nem lehet egy kiló párizsit jó minőségben előállítani, ha tescos, ha márkás.


Az emberek azét fikázzák, mert ez a trendi és a "tesco gazdaságos" nagyon beégett a köztudatba. Mi tagadás, óriási baklövés volt a cég részéről anno.

2015. máj. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
69%
Nos a mosószerek stb kula, a kaja meg a ruha príma.
2015. jún. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!