Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Láttatok már ilyet? Kérdezem...

Láttatok már ilyet? Kérdezem én megtehetik ezt mert ők ott dolgoznak?

Figyelt kérdés
Legutóbb az egyik lidl áruházban a pénztárnál várakoztunk. Hétfő este 7 óra körül lehetett amikor elénk tolakodó egy ott dolgozó kezében a csütörtöki akcióban szereplő valamely termékkel és amikor egy előttünk álló vevő megkerdezte hogy ezt még nem látta kivéve és akkor ez honnan van akkor a dolgozó magának szépen a pénztárba leolvasta és kifizetette.
2015. jún. 30. 12:01
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Mindegy a lényeg hogy ugyanazon az áron előbb jutnak hozzá és kész.
2015. jún. 30. 17:18
 12/19 A kérdező kommentje:
Engem ez nem is érdekelne ha mondjuk nem ő miattuk fogyott volna el
2015. jún. 30. 17:20
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
De nem érted, hogy ha csütörtöktől akciós akkor nem tudja megvenni akciósan hétfőn...
2015. jún. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha csütörtöktől akciós, akkor hétfőn nem tudta szerintem akciósan megvenni.
2015. jún. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ezeknek nincs akciós és rendes ára mivel ezek egy adott naptól kellene hogy kipakolva legyenek és ezert ő ha hétfőn viszi el akkor is 899 meg ha csütörtökön akkor is. Mivel nem allando termékekről beszelunk
2015. jún. 30. 17:35
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hát olyat már én is csináltam, hogy mikor megtudtam, hogy ilyen termék lesz (néhány darabot szoktak hozni az ilyesmiből hozzánk csak), szóltam az eladóknak már előre, hogy tegyenek nekem félre belőle, úgyhogy végül is akkor én is elhappoltam mások elöl. Pedig ott sem dolgozok.


Egyébként szokott ilyen lenni munkahelyeken, hogy az eladó veszi meg a cuccot már mikor megérkezik. Végül is az árát ugyanúgy kifizeti. Én nem haragszok rájuk érte.

2015. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha csütörtökön nem lenne belöle, akkor leehtnél felháborodva, elötte nem.


Az áru csütörtöktöl kapható a vevöknek, ha akkor tudnak venni, akkor semmi ok a hözöngésre!

2015. jún. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A kérdést azért tettem fel, mert sajnos előfordult már, hogy ilyen módon fogyott el a "vásárlók elől"

2015. jún. 30. 21:31
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Felteszi a szalagra a termeket, kifizeti, haza viszi. Ugyan olyan vásárló, mint te. Azt meg elképzelni sem tudom, hogy te honnan tudhatnád, hogy mi mikor miert fogy el:Dnyilvan azert, mert 10 dolgozó hazaviszi azt, amit napi 100 vasarlora rendeltek meg...
2015. jún. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!