Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Lidl-ben a nemzetközi hetek...

Lidl-ben a nemzetközi hetek milyen időközönként ismétlődnek?

Figyelt kérdés
Nem szoktam sűrűn Lidl-be járni, de nemrég mikor volt a spanyol hét nagyon megízlett valami, és kiváncsi lennék kb mikor lesz ujra. És ha ujra lesz, akkor általában ugyanazok a kaják szoktak lenni?
2015. szept. 3. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen gyakran ismétlődnek - nyitás óta járok Lidl-be, de nem találtam rendszert benne.

De ha elmondod, mi volt az, ami ízlett, akkor lehet, hogy tudok segíteni, hol lehet kapni (nem biztos, de egy próbát megér :-) )

2015. szept. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszi.

Chorizo snack, ilyen hosszu, nagyon vékony kolbászsíkok, úgy néz ki mint a macskák jutalomrudja.

Igazából vettem belőle jó pár csomaggal, eltart egy darabig, csak kiváncsi lennék, hogy máskor is szokott-e lenni ez.

2015. szept. 4. 14:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég rendszertelenül szervezik ezeket a heteket, szerintem kb. 2 havonta ismétlődnek. De nálunk (Siófok) most is vannak még a spanyol hetekből termékek kirakva, pedig most nem az van, lehet érdemes benézni, hátha találsz abból a termékből.
2015. szept. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!