Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hol lehet online rendelni jó...

Diaboloo kérdése:

Hol lehet online rendelni jó minőségű kézműves csípős szószokat? Leginkább magyar chili szószokra gondoltam, állítólag nagyon jók, csak nem tudom hol lehet megkapni!

Figyelt kérdés

#chili #csípős szósz #chili szósz #chili szószok #hungarochili #szellem csili #csili szósz #csili szószok #erős szósz
2016. jan. 21. 15:51
 1/5 Trafó1 ***** válasza:
Miért nem próbálsz készíteni?
2016. jan. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha beirod a youtube-ba, hogy gasztroangyal chili, ott kidob egy epizodot, onnan ird ki a chili-s srac nevet. A masik meg a spirit of attila nevu chili szosz ( mas kesziti kaban amugy) ez a szosz 2015-ben amerikaban vilagbajnok lett!
2016. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Most nyílt egy új oldal, pont múlt héten találtam én is, az a neve hogy HungaroChili asszem magyar chili szószokat adnak el esetleg nézd meg ott!
2016. jan. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egyébként tényleg a Gasztro angyalos rész az a Sárréti chilifarmon van!
2016. jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pl. nálam. Színtiszta Trinidad Moruga Scorpion krém, bio és abszoluz handmade.
2018. ápr. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!