Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Bejelentettem, de lehet ki...

Bejelentettem, de lehet ki sem megy az élelmiszer ellenőr?

Figyelt kérdés

Egy kis boltban nem megfelelő minőségű húsokat is árulnak valamint adnak el lejárt termékeket és elmentem a fogyasztóvédelmisekhez.


Úgy történt,hogy személyesen bementem és ott az élelmiszerellenőr modta,hogy mi lenne a panasz,de le sem űltem csak azt az 5-10 percet állva töltöttem. Elmondtam,hogy bejelentést kívánok tenni xy bolt ellen mondtam a panaszt stb. Azt mondta,hogy tudja melyik bolt az,járt már ott,egy félévente jár ki ellenőrízni Tehát mondtam mi a panasz ,de nem írt jegyzőkönyvet sem ,a nevem sem kérte el ,és mondtam neki a végén,hogy nem írunk erről papírt vagy jegyzőkönyvet,hanem így beszédben elmondtam a panaszt és ennyi,azt mondta,hogy igen ennyi elég,hogy mondtam és hogy majd valamelyik nap elmegy és megnézi azt a boltot. Aztán ennyi volt és azután eljöttem.


Arra gondoltam,hogy szerintem el sem megy abba a boltba csak rámhagyta,hogy igen majd elmegy. Nem úgy látszott,mint aki komolyan venné a dolgot. Szerintem el sem megy meg el sem fog menni oda,mert gondolja hogy nem benzinezik ki oda autóval,ugyanis sok munkájuk van ígyis,mi sem hiányzik,hogy egy ilyen panaszra kimenjen.

Tehát szerintem rámhagyta.


Hogy kellene megtudni,hogy volt -e ott?


Szerinteket elment abba a boltba vagy nem,hanem rámhagyta?



2016. júl. 18. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
De unalmas életed van.
2016. júl. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bejelentést mindig ajánlott levélben kell megtenni, akkor nyoma marad.
2016. júl. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sz*rnák én magasból arra hogy faszikám kiment e vagy nem . Bejelentettem ennyi, többet a bót tájékára nem mennék, elmennék máshova vásárolni, oda ahol nem b*nak át a pénzemért .
2016. júl. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem védek egy boltot sem, de ha azt gondolod, hogy minden bejelentést kiszállás követ, akkor szerintem tévedsz.

Miért? Gondolod van annyi ember, eszköz, idő, hogy ezt meg tudják valósítani?

Tudod hány vélt hibát jelentenek, akár csak sértődésből is?

Ez inkább úgy működik, hogy a meglevő ellenőrzési kapacitást azokra a bejelentésekre és helyekre küldik, ahol és ahonnan a legtöbb bejelentés érkezik.

Nyilván, ha egy több panasz érkezik, ott kiszűrődik a méregből majd én kitolok veled címú bejelentés.

Nagyon sok lakossági bejelentés meg lehet tenni névtelenül is...

2016. júl. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

"Egy kis boltban nem megfelelő minőségű húsokat is árulnak"


Ha ilyen történik akkor nem megyek abba a boltba, nem foglalkozom vele. De kérdező te átestél a ló tuloldalára, te keresed a hibát és valamibe bele akarsz kötni mert unalmas és siralmas életedben ez az egyetlen dolog nyújt némi vígaszt.

2016. júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mindenki csak azt mondja,hogy máskor nem menne oda.


Ez az egyik,hogy nem megyek már oda,de kapjon valami büntit,hogy nem tartotta be a szabályokat.


Azért tart az ország ott ahol,mert nem foglalkoznak vele az emberek,hogy bejelentsék az ilyet de van kevés ember ,mint én is,hogy igenis elmegyek és jelentem,hadd legyen tanulópénz a boltosnak,ha póruljár,legalább utána gondolkodik,hogy nem kéne ilyet csinálni.


Javítsunk a minőségen,ne hagyjuk,hog a rosszat is eladják.


Villamoson,ha bliccelek,nem azt mondja az ellenőr ott sem,hogy á jólvan ,elengedem de máskor ne blicceljen,hanem megvág egyből.

2016. júl. 18. 21:22
 7/7 anonim ***** válasza:
jólvan remélem megnyugszik a kis lelked ha megbírságolják őket
2016. júl. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!