Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Melyik A Jobb Lidl Vagy Penny?

Melyik A Jobb Lidl Vagy Penny?

Figyelt kérdés
Olcsóságban

2016. aug. 5. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Is-is attól függ hol milyen akció van.

Penny, Aldi, Lidl, Tesco én 4 helyről szedem össze az akciós termékeket

2016. aug. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerettem a pennyt is. Viszont mostanában ritkuló polcsorok vannak. Csökkent a választék is jócskán. nem megyek oda többé.
2016. aug. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Olyan nincs, hogy az egyik minden vonatkozásban olcsóbb. Tönkre is menne.

Mi is, főként, a korábbi válaszban megírt négy helyen vásárlunk.

Nem is csak olyan szempont alapján, hogy hol olcsóbb. Sok minden nem nagyon különbözik árban. És mindegyikben vannak dolgok, amik jóval drágábbak, mint a többiben. nem azért, mert különbek. Melyik, hogy taktikázik, min akarja behozni a többi áru kedvező árát.

Inkább annak alapján vásárolunk, hogy mi mit szeretünk jobban, mi ízlik jobban, mit használunk szívesebben.

Mindegyikben van olyan áruféleség, ami a többiben nincs is.

Vagy, például, mindegyikben közel azonos áron van lekvár, de az egyikben vásárolt soha nem penészedett meg, a többié igen. Az egyikben olyan a cékla ízesítése, amelyet mindnyájan szeretünk, a többiben nem. Az egyikben nagyon jó az ásványvíz ásványi anyag mennyisége, és összetétele is. Az egyikben van olyan WC-papír, a másikban van olyan papírzsebkendő, a harmadikban van olyan konyhai törlőpapír, ami bevált.

Az egyikben mindig nagyon szép a tojás, egy másikban, minden dobozban vannak töröttek, még kívül is ragacsosak a dobozaik. Az egyiknél nagy méretű, jó választékú a zöldséges rész, egy másiknál kicsi és hát többnyire nem is szép az áru.

És így tovább.

2016. aug. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Lidl minőségibb, még a csokijuk is finomabb, mint a milka
2016. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Olcsóságot tekintve nyilván a Penny vezet, bár nála is emelkedtek bizonyos árak. Viszont az árat nem lehet elválasztani a minőségtől és hát a Penny az elég gagyi ebből a szempontból, kivéve bizonyos akciós időszakokat és a kínálat is elég szűkös. A Pennyben a legjobb az erdei gyümölcsös gyümölcsjoghurt, ami ver mindent. A Lidl sokkal nagyobb választékkal dolgozik minden tekintetben.
2016. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha mindegy a minőség de az olcsóság számít akkor a Penny. De a Lidl se drága és mégis minőségi termékeik vannak. Nekem a Lidl vált be, bár a környékünkön van mindkettő. Vannak ugyanolyan minőségű termékek mindkét helyen ahol szinte egy árban van a kettő, de a Pennybe én nagyot csalódtam mert ott amiket régen 2-3 éve olcsón megtudtam venni és minőségileg sem volt velük baj, azok megszűntek és onnantól kezdve nem is járok oda. A pékárújuk se igazán jön be nekem, meg a felvágottak sem. Nekem a Lidl az gyalog közel van mert mindössze 10 percet kell mennem odáig, a Penny meg jó 30 perc séta. Ha nagy bevásárlást csinálok akkor autóval megyek, de akkor megyek picivel messzebbre az Auchanba vagy a Tescoba attól függ hogy akkor hol vannak jobb akciók meg hol árulják azt ami éppen nekem kell, oda autóval megyek és nagyba bevásárolok olyan dolgokból amiket megveszek nagyba és egy ideig nincs rá gondom. Nálam a Lidl az ami bevált mert minőségben mindig azt kapom amit elvárok egy üzlettől és árban sincs akkora problémám. Picivel drágább mint a Penny és társai, de minőségben is ér annyit. A vegyi dolgokat csak a Lidlben vásárolom mert jó árban van és teljesen jó a minősége amit veszek.
2016. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Lidl jobb, de a Penny olcsóbb. (Eddig a legtöbb cucc, amit ott vettem nem ízlett pl. tejtermék, felvágott, chips, édesség).
2016. aug. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Lidl,aldi,tesco,spar,mindenhonan azt veszem ami kell jó,finom ,és esetleg olcso.pennyibe nem járok.
2016. aug. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. aug. 8. 21:26
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

nekem a lidl a kedvencem! jó a minőség és olcsó is, csak sajnos az én lakhelyemtől 4 km-re van, ezért mindig bicóval járok, ami télen nem túl szerencsés... nagyon finom a péksüteményük, még a lipóti pékséget is százszor veri, sokszor még meleg a pékáru, de ha kihűlt még akkor is finom és egyáltalán nem drága. jók a külföldi termékeik is, pl ázsiai, mexikói, amerikai görög, stb cuccok, mindig találok valami különlegeset, ma pl leakciózva sushit vettem :) a dolgok olcsóbbak, mint máshol, és finomak is sokkal, nem szoktak lejárt szavatosságú termékeket árulni (mint pl tesco...)

a pennyben is van 1-2 jó dolog, pl ott a legjobb a mozzarella sajt, a dobozos kávé és a zölségkeverék. a spart nem szeretem, egyedül a tejtermékei jók, pl a spar budget tejföl meglepően jó, a vaj is és a kefír is finom és olcsó nagyon.

2016. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!