Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Coop boltoknak megéri működni?

Coop boltoknak megéri működni?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán forgalmuk ? Szanaszét tele van velük az egész ország, de az áraik az egekben vannak. Vásárol ott egyáltalán valaki ?

2017. febr. 23. 09:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem, nyilván veszteségért üzemelnek...
2017. febr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Én sem értem hogy nem csődöltek még be. Itt egy van a közelbe, minden drága, ráadásul múltkor bogarak repkedtek a zabpehely zacskójába. Volt hogy októberbe haverokkal vettünk sört, és 30Ft-tal drágább volt mint ami ki volt írva, arra hivatkoztak hogy az még a nyári akciós ár, csak nem volt idejük kicserélni... Komolyan az a coop csak azért áll még, mert onnan a legközelebbi egyéb szupermatket nagyjából fél kilóméter. Nyitna tőle 100 méterre egy spar, penny, lidl vagy bármi tuti becsődölne.
2017. febr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A hozzánk legközelebbi bolt Coop. Szar, drága, a kínálat sem valami jó. De sokan odajárnak a környékről, főleg idősek, akik nem tudnak messzebb elmenni, nincs autójuk, ide még elgyalogolnak, mert tényleg itt van a házak között, de másik boltok már messze vannak.

Én utálom, máshol szoktam vásárolni, de már volt, hogy leugrottam egy-egy valamiért, ha hirtelen kellett és nem akartam elmenni máshova. Szinte mindig sokan voltak.

2017. febr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Budapesten is van Coop ? szerintem ott nincs, ki van zárva, hogy ott tudnák hülyíteni az embereket.
2017. febr. 23. 09:59
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

3-as oké!

Ráadásul elég nagy üzletek, gyakorlatilag mindent árulnak, csak hát, nem kell ezer + ezer boltot végigjárni... ha a multik mind a településen kívül, gyalog el nem érhető távolságban vannak, nem igazán van más lehetőség. És ugye az időseknek gyalog, kézben kell hazavinni a cuccot is, esetenként megteszi egy-egy kiadós súlyemelésnek ez is.

2017. febr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

4: Ez nem hülyítés. Nálunk van mindenféle üzlet, nagyobb városban lakom. Csak ahol konkrétan lakom, ez van legközelebb. Idősek nem tudnak elmenni messzebbi boltba, és cipekedni messziről.

Tök mindegy, hogy milyen bolt van itt, mindig járni fognak ide sokan. Volt már ez Match meg még nem tudom, mi, mindig ugyanúgy jártak ide.

2017. febr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

Én egy kis városban élek, kb 7 ezer emberrel.

Anyukám a Coop boltban dolgozik, és mindennap rengeteg ember fordul meg, van hogy napi 1 milkát árul.

Ez a legnagyobb, és legforgalmasabb bolt a városban...


Szóval nem kell általánosítani, megéri hogy a Coop bolt működik!!

2017. febr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Van pesten egy csomo coop
2017. febr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Valóban ... ?
2017. febr. 23. 11:52
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
A falunkban van de csak akkor megyünk oda ha muszáj, a legközelebbi bolt 10km, inkább hazafelé munkából apa bevásárol a sparban vagy lidl-ben mert itt kb semmi sincs, tipikus falusi kis coop jó magas árakkal
2017. febr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!