Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Müller grízpuding ára nem...

Müller grízpuding ára nem túlzás egy kicsit?

Figyelt kérdés

Nem szokásom pudingokat és egyéb otthon is elkészíthető kreálmányokat venni, de a párom annyira szemezgetett vele a boltba, hogy megvettük. Nagy adagnak tűnt, de mégis csak 399 forint egy pudingért, hát gondoltam ez már valamit csak tud.

Otthon kibontva alig akart "fejreállva kiesni" a dobozból, mikor végre kiesett akkor sem volt olyan gusztusos, mint a képen. Na de gondoltam sebaj, nem a kinézete a fontos. Az ízében még nagyobbat csalódtam: igazából csak egy tej+búzadara+puding kombináció a tetején meggydzsemmel, ami otthon minimum négyszeres adagban max. fél óra alatt összeállítható olyan 500 forintból.

Persze nem vertek át, hisz a tetején is gríz puding szerepel, végülis azt kaptam, ami rá volt írva. Azonban az árát rettentően sokallom, mégis kinek éri ezt meg megvenni? Szerintem 200 forintnál többet nem ér.


2017. ápr. 13. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A lustàknak megeri. Legközelebb megcsinàlod magad.
2017. ápr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg csak a puding lenne ilyen...

En a zacskos levesporok aratol vagodom hanyatt, de az ugynevezett muzlik ara is megerne egy miset. :)

2017. ápr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

A kényelemért fizetsz. Hogy 500Ft-ból fél óra alatt négyszeres adag előállítható LENNE, de mégse kell megcsinálnod. Hanem ott áll a hűtőben és lehúzhatod róla a fóliát.


Egyébként a kis kiszerelés (ami szintén 200Ft felett van) valamiért finomabb nekem.

2017. ápr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Zacskós leveses port én nem szoktam venni, igazából annyira nem vagyok oda a levesekért.

A müzlik ára is valóban drága, pedig abban aztán semmi pláne nincs és nem lehet a kényelemre fogni, mert azt otthon nehéz lenne előállítani.

Lehet, hogy egyes termékek esetében a kényelemért fizetek, de például vannak azok a csokis és vaníliás pudingok tejszínhabbal a tetején átlátszós dobozban, pár éve még 50 forint volt egy doboz, mára olyan 80-90 köré emelkedett, de például annyit nem sajnálok érte, mert például a vaníliásnak tényleg nagyon finom vanília íze van, olyat otthon még nem sikerült csinálnom, de ebben a grízpudingban semmi extrát nem láttam az árán kívül, sőt annyira nem jött be az íze sem.

2017. ápr. 13. 22:38
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nézd csak meg azoknak a pudingoknak az összetevőjét. Fincsi nyúlós gumit eszel, nem véletlenül olyan olcsó. :D
2017. ápr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ebben nagyon nincs igazad! Ha megnézed, nagyjából ugyanazok az összetevői például a 89 forintos Zott Liegeois vanília pudingnak és a Müller grízpudingnak, a különbség, hogy utóbbit telenyomták grízzel is.

A kérdés egyébként sem arra irányult, hogy mik az összetevői, hanem hogy összességében nagyon nem éri meg, de most, hogy rámutattál az összetevőkre még inkább biztos vagyok benne, hogy nem ért ez 400 forintot.

2017. ápr. 20. 11:56
 7/7 anonim válasza:
100%
ha nem tetszik, készítsd el magad.
2018. nov. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!