Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » 8. kerület Corvin-negyedben...

8. kerület Corvin-negyedben igazi HENTEST hol találok?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 14. 01:36
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

Nincs olyan kerület, hogy Corvin-negyed, Józsefváros van.


A szomszédban, a Tűzoltó/Ferenc krt. sarkán van Sezgin, a török hentes boltja. Ő maga vágja az állatokat, amik a családja tulajdonában lévő tanyán nőnek meg. Disznóhús nyilván nincs, de marhában és birkában világbajnok. Csirke is van limitált mennyiségben, az is sokkal finomabb, mint a bolti.

2017. ápr. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Carragher_x ***** válasza:
100%

"Nincs olyan kerület, hogy Corvin-negyed, Józsefváros van"

Rajtad kívül nem is mondta senki se, hogy az egy kerület, lévén az a kerület egy része :)

2017. ápr. 14. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

8. kerületben, a Corvin-negyed területén, megfelel?


Marha van, csirke alig, diszno egyáltalan nincs. Hasznos!


Ezen felül muszlim a hentes aki brutális kegyetlenseggel öli az állatot mert a vallása szerint egy elkábított állat már nem él, ezert felköti, elvágja a torkát és megvárja míg az addig vergödik es szenved amíg az összes vért kikínlódja magából. Vagyis "halal" = "megengedett" legyen a vallásuk szerint. Kösz nem.

2017. ápr. 14. 09:00
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, első. A Corvin-negyed a VIII. kerület egy része. Nyilván a Kérdező ezen a részen keres hentest, nem gondolod?

Jobban jártál volna, ha csöndben maradsz.

2017. ápr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Shai-Hulud ***** válasza:
20%

" elvágja a torkát és megvárja míg az addig vergödik es szenved amíg az összes vért kikínlódja magából."


Nem tudom, kérdező, hogy neked milyen ismereteid, vagy vidéki rokonaid vannak, de a csirkét itt is pontosan így vágják. Hátrafeszítik a fejét, és elvágják a nyakát, majd kivéreztetik.

Ugye te még nem láttál elvágott nyakú csirkét rohangálni? :-D

2017. ápr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Nálad mitöl igazi egy hentes? Mi az "álhentesek" jellemzöje? De tényleg!
2017. ápr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Falun elottem vagta a nagyim a csirket, de csak annyit amennyit megettünk es nem akkora mennyisegben amennyit a boltban arulnak. Disznovagason is voltam tobbszor is. Ettol fuggetlenul barbarsagnak tartom, hogy egy tobb szaz kilos allatot a labainal fellogatnak es elvagjak a torkat (de amig nem huzod ki a kest belole addig nyiszatolni is lehet, le van irva nekik) es aztan panikban verekedve verzik ki az allat.


[link]

2017. ápr. 14. 10:30
 8/10 A kérdező kommentje:
Az igazi hentes arra vonatkozik, hogy hentes uzlet, mert van akitol mar hallottam, hogy menjek a sparba vagy primaba. Epp oket akarom otthagyni. Mielott idekoltoztem volna, mindig volt jo hentes a kornyeken akikkel jo kapcsolatot apoltam es gyonyoru, friss husokat kaptam. Sose volt az, hogy elfogyott a tarja, vagy ilyen alap dolgok.
2017. ápr. 14. 10:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az elvágott nyakú csirkének tökmindegy, hogy egyedül van-e, vagy századmagával lóg egy rúdon.

A Corvin-negyedben nincs más, de ott van közel a Fővám téri nagy vásárcsarnok, a Rákóczi téri vásárcsarnok, kicsit odébb a Baross utcában a Feldo hentes.

2017. ápr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Baross utca Szűz utca sarkán
2017. ápr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!