Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mennyire kínos ha a kiválaszto...

Mennyire kínos ha a kiválasztott húst, mégsem viszem el, csak azért, mert én szerintem a legrosszabbul kinézőt adta (és azt sem engedte, hogy válasszak)?

Figyelt kérdés

Legalábbis néhány perce történt meg ez az eset, elég kínosan érzem magam, de rengeteg bolt van a közelben, és időt akartam nyerni azzal, hogy mindent itt veszek, és komolyan a legcsúnyább tarját akarta rámsózni, mondtam neki, hogy nem választhatok akkor tarsta meg.. és még ilyen fejeket vágtak a körülöttem lévő vásárolók is.. (kb. hogy milyen jogon szólalok fel, csakúgy mint az eladók..)

komolyan nem értem, hogy miért ne lehetne választani, ha ott volt legalább 30 db tarja.



#tarja #csúnya tarja
2017. ápr. 21. 14:44
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Alapból úgy kell kérni, hogy rámutatsz, hogy azt szeretnéd. Ha nem lehet, vagy mégsem azt adja akkor simán otthagyhatod. Amúgy meg senki nem kötelezhet rá hogy vegyél meg bármit is.
2017. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor ugye nem vetted meg a csúnya húst?
2017. ápr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szerintem sok ember annyira szar körülmények között él manapság, hogy le is tojja magasról, mennyire szép húst kap... közben meg azt hiszi, az ő ideje a legdrágább. Kínosnak sztem csak hülyék esetében kínos. Én sem fogadnám el, ha láthatóan rosszabb árut adnak ki.
2017. jún. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!