Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi volt életetek legrosszabbul...

Mi volt életetek legrosszabbul elkészített étele?

Figyelt kérdés

hogy csináltatok hogy kellett volna?

az enyém nagyon vicces. karamellas tejet akartam csinálni. ekezdem a cukorral. rá a tejet. de kevés cukorral csináltam meg oda is éget.eltaláltam hogy ebből pudingot csinálok.itthon volt 1 vanília meg 3 csoki. felhigitom a vaniliat ami persze csomós lett nem baj. beleöntöttem. nem volt jó mert től sok volt a tej. hát nem baj megcsinalom tejegriznek. na azzal még rosszabb lett mert egybe öntöttem bele. nem baj pudingot még lehet ebből csinálni. de ekkorra màr kiöntöttem tányérba. rádobtam a csoki pudingot megpróbáltam összekeverni nem sikerült. megkostoltam de nem volt jó.

hazavágtam 2l tejet 2 cs. pudingot cukrot grizt és anyám legjobb serpenyőjét. ekkor 8 éves voltam de màr megtanultam főzni XD


2012. jún. 15. 10:06
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
am bcs a hibákért... 20/f
2012. jún. 15. 10:08
 2/31 anonim ***** válasza:
rakott krumpli 12%-os tescós tejföllel.Sütés után kb. 2cm-es savó lett az alján, szétáztatva a krumplit.Kukába landolt az egész.
2012. jún. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
az is jó XD
2012. jún. 15. 10:12
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Apukámmal kettesben voltunk nyaralni. Tudtam, hogy szereti a sonkás tésztát. Meg is főztem, de se zsiradékot, se tejfölt nem tettem rá, csak sonkát. Amolyan nyögvenyelős lett, de hősiesen megette. 9 éves voltam.
2012. jún. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

még kezdő koromba fasírtot csináltam először,kívűl égett volt,belül meg nyers:D

másik a krumplistészta,azt már csináltam sokszor,de egy receptbe volt milyen finom tejföllel ha a végén belekeverünk. Jah egy undorító massza lett belőle fújj:D

2012. jún. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
10évesen aput akartam meglepni kedvenc pudingjával. Fogtam a pudingot és kikevertem hideg vízzel majd betettem a fagyasztóba. Apám haza jött és elé raktam megette. évekkel késöbb bevalotta ,hogy élete legrosszabb pudingja volt. Nekem a főzös pudingport sikerült kikevernem hídeg vizzel ... hálás vagyok neki ,hogy nem vette el a kedvem a főzéstöl..
2012. jún. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
hát igen néha 10 perc szenvedést megér ... én is meg fogom enni ha a lányom vagy a fiam olyan pudingot csinál ami majdnem ehetettlen :)
2012. jún. 15. 10:36
 8/31 anonim ***** válasza:

Tiramisu.. Nyári 40 fokban elfelejtettem lehűteni a habtejszínt, ezért gyors bedobtam a fagyasztóba. Közben jött ismerős, h segítsek egy bútort kicipelni az áruházból, és felvinni neki, 10 perc. Azt nem tette hozzá h 1 óra 10 perc lesz:D Persze a tejszín totál megfagyott. Kicsit beraktam langyos vízbe dobozostól, kiengedett, de nem igazán akart már habosodni, ilyen félig habos, félig folyékony lett, pedig negyed órán át kevertem a géppel.

Mivel nem volt kedvem lemenni a boltba újat venni, elkészítettem a tiramisut ahogy szoktam, és a végén lehetett kidobni mert szétfolyt az egész úgy ahogy volt..:D

2012. jún. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
26/F..lemaradt:)
2012. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy pizzát csesztem el, úgy kiszáradt, bele sem lehetett harapni :)) Nyílván a sütő miatt. Ez volt 7 éve, azóta se próbálkoztam vele. Istenítem is a pizzériákat!
2012. jún. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!