Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mikor mentek bevásárolni? és...

Mikor mentek bevásárolni? és hova?

Figyelt kérdés
ilyenkor sok pénz elmegy mi?

2017. máj. 18. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
ja
2017. máj. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Szerdánként piac, pénteken bevásárlóközpont(ok).

Annyit költök, amennyit eltervezek, tudatosan, célirányosan , csak azt veszem meg, amire szükség van.

Minden alapélelmiszerből van annyi tartalék, hogy, ha egy hónapig ki sem mennék a házból, akkor is főzhetnék minden nap valamit, akár több emberre is.Kenyeret is tudok sütni, szóval az sem lenne gond.

"Előre megfontolt", mai szóval élve tudatos vásárló vagyok, a pazarlást nem szeretem.

2017. máj. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

2-4 hetente megyünk a megyeszékhelyre, egy nagy bolt (tipikusan Tesco), Lidl s lehet, hogy egyéb is. 20ezer is elmehet ételre, igen.


Plusz rendelünk webshopból, az tizenpárezer s 1-2 havonta lehet? Erre jön a tojás (heti kb. 80 darab) háztól és némi zöldség a zöldségestől.

2017. máj. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Érdekességként még megjegyzem, hogy zöldségesnél is otthagytunk már 10 ezer fölött, nem nagy művészet, ha jó áron van az olajos mag, ami étkezésem egyik fontos pillére...
2017. máj. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Én minden nap megyek, van hogy kétszer is, szóval nem, nem megy el sok pénz egy alkalommal. Leggyakrabban a párszáz méterre lévő Sparba megyek.
2017. máj. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Spar, mindennap. Időnként Enger, One euro Market.
2017. máj. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam bevásárolni, ha kell valami, akkor házhoz hozza a Tacskó, de az is csak a minimál dokgokról szól. Ébren alig töltök otthon időt, amíg van budipapír meg tusfürdő, addig kb jó vagyok.
2017. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Denner, Migros, Aldi - ahol ami akciós, úgy tervezem a menüt.


Maximum 50 frankból kihozom a heti kaját - ez nem sok :)

2017. máj. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

amikor kell valami

Tesco, Lidl, alkalmanként Aldi

nem, normális cuccokat veszek, normális áron (mindhárom üzletláncban olcsóbbak a közeli lejáratú cuccok)

2017. máj. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!