Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ti lettetek már rosszul...

Ti lettetek már rosszul Lidl-s péksütitől?

Figyelt kérdés

Régebben sokszor vásároltam ott, mert csak az esik útba. Mostanában inkább otthon készítek valamit, vagy van egy pékség a munkahelyem közelében, ott veszek.

De pár hete és tegnap is betértem a Lidl-be. Mind a kétszer rosszul lettem, egyszer kakaóscsigát, egyszer sajtospogácsát ettem. Először azt hittem, hogy véletlen. De a második után már elég gyanús. Soha nem szoktam kajától rosszul lenni, nem kényes a nyomrom. De ezek után annyira fájt, hogy alig bírtam dolgozni.

Mitől lehet? Mi van benne? Más is járt már így?


2017. júl. 26. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet glutén érzékeny vagy vagy ha a többi péksütitől nincs bajod akkor lehet a térogatnövelő szereket nem bírod amiket ott használnak, bár én még ilyesmit nem tapasztaltam lidl-s péksütinél, csak az egyik keksznél amit forgalmaznak, de annak az ízétől jött rám a hányinger.
2017. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

Nem. Soha semmi bajom.


Viszont nem tetszik a kérdés, nem az első, nekem kicsit úgy tűnik, mintha valaki névtelenül mocskolódna.

2017. júl. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1: Eszem máshol vett péksütiket, és azoktól semmi bajom. Kenyeret is eszem. Szóval gluténérzékeny biztosan nem vagyok.

De korábban ezektől sem volt bajom. Talán elszoktam tőle :)

2017. júl. 26. 12:29
 4/12 A kérdező kommentje:

2: Ez egy anonim oldal. Miért írnám ki a nevem?

Nem mocskolódom, hanem leírtam, amit tapasztaltam.

2017. júl. 26. 12:30
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem ott az egyik nagy kedvencem a kakaós csiga. Nagyon finom! Szerencsére még sosem voltam rosszul tőle, se a többi ott árult péktermékektől.
2017. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is csípem a lidl-s pékárukat, főleg a margharetást. Próbáld meg harmadjára is a pogit vagy csigát, esetleg próbálj mást is onnan. Ha mindháromra reagálsz akkor valószínűleg kerülnöd kéne azokat.
2017. júl. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nekem is ez a kakaóscsiga volt a kedvencem. Azért is jártam régen sokat oda, mert szerintem ott a legfinomabb.

Hát, lehet, hogy teszek még egy próbát, és aztán kiderül, hogy mi lesz, 3 alkalmat már tuti nem lehet majd a véletlen számlájára írni.

2017. júl. 26. 12:44
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
soha
2017. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem ,mert ott nem vásárolok ilyeneket.
2017. júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Lidl sütiktől nem de aldis sütiktöl igen de ott sem mindegyiktől,
2017. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!