Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Koffeinmentes kávé vásárlás?

Koffeinmentes kávé vásárlás?

Figyelt kérdés
Egyszerű kérdés, de hol lehet venni? Néztem spárban, nem találtam. Coop, tesco, cba?
2017. okt. 3. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Az is jó kérdés lenne, hogy mi értelme van a koffeinmentes kávénak? De nem hiszem el, hogy ne lehetne kapni bármelyik boltban. Szerintem Sparban is kell lennie, de Tescoban vagy bármelyik nagyobb boltban is.
2017. okt. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
16%
Koffeinmentes? Akkor inkább igyál vizet...ennek is annyi értelme van mint a nikotinmentes ciginek vagy a cukormentes kolanak
2017. okt. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha megkérdezed az eladókat segíteni fognak. A Sparnak van saját márkájából is ilyen: [link]

A Haag nevű márka azt hiszem csak koffeinmenteset árul.

2017. okt. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tescoban vettem Omnia (valamit) egyszer koffeinmentesbe 250g. Csak az íze miatt, mert kezdett kicsit sok lenni a rendes kv. Finom, többet is ihatsz belőle.
2017. okt. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4. Pont ezert vennem, koszi.

Nalam mar karos amennyit beviszek.

2017. okt. 3. 18:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Macis kávé szinte mindenhol kapható: Spar, Lidl.....

Vagy Inka kávé

2017. okt. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aldi. Hofer a márkája, világos barna csomagolás, német felirat, 500 gramm. Csak ott találtam eddig, na jó, még a Lidl-ben is volt, de csak 250 grammos.

Mi az íze miatt kedveljük, koffeint nem ihatunk, illetve csak minimálisan. Különben a mentes kávé is tartalmaz, igaz csak 5-8 mg-ot, egy átlagos kávé 135 mg-ot tartalmaz.

2017. okt. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!