Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Metróba mennyire érdemes...

Metróba mennyire érdemes nagybevásárlás miatt menni? Olcsobb mint pl a Tesco, interspár és társai?

Figyelt kérdés

Már nagyon régen voltam, még annó a keresztanyukám kártyájával mentem.

Még most is megoldható így?


2017. nov. 4. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ott vannak a prospektusok a honlapon. Az alapján lehet eldönteni, hogy érdemes-e.

Akárkinek a METRO-kártyájával lehet vásárolni.

2017. nov. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bárkinek a kártyájával mehetsz, de én nem szeretem nagybevásárlásokra mert sokkal több mindent megveszek mint kéne, végén meg így sokkal többet fizetek.

Nem lehet mondjuk egy energiaitalt venni meg kell venni kartonnal,kinézett szalámi csak rúdba van vagy 1 kg-sba, múltkor egy darab kígyóuborkát nem engedtek elhozni mert csak raklappal lehet. Jah és a hentes nem akarta levágni a 2 kg-s karaj felét.

Arra jó volt hogy ha karton italokat akarok venni olcsóbb, de szerintem hétköznapi embernek ha csak nem 1 hónapra előre akar bevásárolni akkor nem éri meg.

2017. nov. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A nyíregyiben mondjuk a hentes nekem olyanra vágja a karajt amilyenre akarom
2017. nov. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Van ami olcsóbb mint a Tesco Interspar. De nem is el a legfontosabb : a hús ha, friss. Ez már nem mondható el a Tesco és Spar boltok nagy részéről. Ráadásul több terméket csak ott lehet kapni, és jók is Mi szeretünk Metroban vásárolni , de valóban figyelni kell mit veszel.
2017. nov. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!