Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hentesek, vagyis húspultosok...

Hentesek, vagyis húspultosok direkt jó ragacsosan, húslével összegányolva adják át a zacsót? Kifejtve lent.

Figyelt kérdés

Az egyik hentes már nem ma kezdte, bőven 50 fölött jár, neki a szakmája is hentes lehet - rendszeresen úgy szedi a húst a zacskóba, hogy a kinyitott zacskót ráteszi a pultban lévő húsokra, és úgy dobálja bele, amit kérek. Azaz a zacskó alja kívülről alapból érintkezik a többi hússal. Mire leméri, összeköti, már mindenhol tiszta ragacs, és úgy b-ssza fel a pult tetejére.

Mire a bevásárlókocsiba teszem, meg majd onnan a szatyromba, én is ragadni fogok, míg haza nem érek, arról nem beszélve, hogy textilszatyrot használok a környezettudatosság jegyében, és az is olyan lesz, pedig nem az a lényege, hogy minden használat után mosógépben mossam.

Ma egy másik városban voltam, beszaladtam egy kisboltba, ugyanígy kaptam meg a húst. Még a csaj is elgondolkozott egy pillanatra, mert nagyon ragacsos volt a zacskó, de végül nem érdekelte. Az arckifejezését láttam, de közben én már nyúltam érte, így mire a kosaramba került, persze már én is ragadtam.

Vettem ugyan két zacskót magamhz, de mire abba beletömtem, méginkább olyan lettem.


Basszus, ezek direkt élvezik, hogy szivatják a vásárlót?

Nem gondolkoznak?

Nem hiszem el, hogy ők néha nem vásárolnak ilyesmit máshol, mert mondjuk olcsóbb, vagy ott náluk, a saját boltjukban nincs mindig minden.

Vagy ha onnan viszik haza, akkor a saját szatyrukba is ugyanilyen ragacsosan dobálják bele, hadd kenjen össze mindent?

Minden húspult mögött ott van a kézmosó, de legalább egy tekercs papírtörlő vagy a hagyományos törölköző.

Olyan nehéz lenne használni?

Jóvanazúgy a hülye vásárlónak?


Ahol az öreg van, ugyanott van 2 fiatalabb srác is, érdekes, ők vagy megtörlik a kezüket, vagy ha úgy sikerül bekötni a zacskót, akkor utáa beleteszik egy plusz zacsiba is.


Tagja vagyok egy facebook-os csoportnak, ahol vicces(nek gondolt) sztorikat osztanak meg többnyire eladók.

Fikázzák a vásárlókat, hogy mekkora bunkók, de a saját portájukon nem sepregetnek, pedig egyik-másikra igencsak ráférne.

Pl. állandó téma, minden egyes nap látom, hogy a vásárló nem köszön, pedig furcsa módon én nap mint nap azzal szembesülök, hogy bemegyek ide-oda, köszönök, és az eladó levegőnek néz.


2017. dec. 12. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Megoldás: Mielőtt a húspulthoz mész, zöldséges részen letépsz egy zacskót és abba beleteszed mikor átveszed.Vagy viszel egy zacskót otthonról és abba rakod.
2017. dec. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Felénk szerencsére ilyen gond nincs, van rosszabb: bizonyos üzletekben az eladó nem húz kesztyűt, mielőtt a pékáruhoz, vagy süteményhez nyúl.Rosszabb esetben meg is nyalja a retkes ujját, mielőtt letépi a zacskót, amibe beleteszi.Kell a fenének olyan péksüti, amit a benyálazott ujjával megfogdos! Van hogy olyankor csak lelépek, aztán felőlem dünnyöghet.Nem értem miért nem lehet egyenként bezacskózva kirakni a péksütiket is? Tiszta fertő ez így.
2017. dec. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Vagy ugye van szep kis szad amivel nem csak nyavajogni lehet, hanem kapaszkodj, kerni is, mutatok egy peldad bas*ki:

-Te ize figyejeee ma ilyen cuccos lett az a zacsko kivulrol, vagod? Ha megkernelek beletenned meg egybe? (Akar mondhatod is, hogy fizetsz masik zacsit)

2017. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Nem értem, miért törölték a válaszaimat!


Adott egy kérdés, hogy direkt jó e ez így, meg direkt élvezik e.

A kérdés erről szól, nem pedig arról, mit kellene csinálni, vagy kinél hogy működik ez, mint a fentebbi válaszokban van.


Tehát az egyedüli voltam, aki a kérdésre válaszolt!!!

És őszintén leírtam, hogy igen, részemről én direkt csinálom, és direkt élvezem!


Az olyan intelligenciával rendelkező embereket, akik a saját kérdésüket és a rá kapott választ nem képesek értelmezni, jól esik kínozni.


(segítek, ez egy hasznos válasz!)

;)

2017. dec. 13. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
First world problem.
2017. dec. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!