Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » PANDA FOOD nevű boltból...

PANDA FOOD nevű boltból rendelt már valaki?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor megbízható? Vagy esetleg nem szoktak kint lenni MondoConon?

2018. jan. 16. 22:12
 1/4 anonim válasza:
64%
Én is most nézegettem a honlapjukat, mert elkezdtem rendelgetni ebay-ről thai és japán snack-eket, édességeket. Én úgy látom, hogy nem sokkal drágább, sőt van, ami Panda Food-on olcsóbb, mint ebay-en. Egyébként biztos, hogy megbízható, ezek a boltok már nem verik át a vevőket, én még webshop-ban nem csalódtam. Azt nem tudom, hogy mennyi a kiszállítási díj, én azért nem rendeltem onnan, mert az ebay-en igaz külön-külön, de kiszállítási díj nélkül is meg lehet venni, illetve licitálni egy-egy termékre.
2018. márc. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Azóta rendeltél esetleg onnan? Ha igen, mi a véleményed róla?

Én is most nézegettem, de gondoltam előtte inkább megkérdezek valakit.

2018. júl. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak köszönöm:)


Továbbá

Azóta rendeltem igen, minden rendben ment, korrektek voltak, a dolgok amiket vettem pedig finomak, szóval csak ajánlani tudom. :D

2018. júl. 20. 22:02
 4/4 anonim válasza:
Rendben, köszönöm! :)
2018. aug. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!