Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Azzal le lehet bukni, hogy...

Azzal le lehet bukni, hogy zöldség mérésenél megemeled a zacskót?

Figyelt kérdés
2018. márc. 6. 15:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
Ha valaki figyeli, akkor igen, de otthon biztosan észreveszi ha leméri, esetleg egy rutinos vásárló már ott a helyszínen, az ember általában tudja, hogy kb mennyi súlya lehet annak amit kiválogatott.
2018. márc. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

"...otthon biztosan észreveszi ha leméri..."


Ööö...izé...a zacskót inkább a vevő emelné, az eladó - ha van egy cseppnyi józan esze - inkább lenyomná...

2018. márc. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Igazad van. :-DDDDDDDDDDDD
2018. márc. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kasszas se ennyire hulye, hogy nem tudja megkulonboztetni a fel kilot az egy kilotol, szoval igen, siman lebukhatsz, kiveve persze ha olyan kasszasnal vagy epp, aki pont leszarja, mert nyilvan ilyen is van. 2-3 dekakkal meg tok felesleges trukkozni, mert az nem ad mar annyi kulonbseget arban.
2018. márc. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Első, ez mi??? 😂


Már hogy ne érné meg, az is 200-300 Ft...

Eddig pénztárnál egyszer se buktunk le. Így kell féláron vásárolni, csak lehúzzák, a legtöbb buta is fejben számolni, ez van.

Még azon gondolkoztam, hogy az önkisnél a zacskóba mást rakok bele, és az húzom le, pénztárnál belenéznek. Ezt még n próbàltam.

Most olvastam, hogy valakit megvágtak 58 millió forintra, mert a máj helyett, az önkinél valami répát mért le...

2018. márc. 6. 16:22
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Láttam már ilyet. A pénztáros lerakta és rögtön sípolt a gép, hogy eltér a súly. Jött a biztonsági őr is. Azonnal elkezdett hőbörögni a vásárló, hogy az úgy korrekt. Még arra sem volt esze, hogy elnézést kérjen, vagy megpróbálja ráfogni a mérlegre, netán a mérlegelési technikájára. Inkább elkezdett agresszívan támadni. Végül odamentek a rendőrök is. Még jó, hogy szoktak lenni a bevásárlóközpontnál. Igazán szórakoztató volt. Elnézést a történetért. A lényeg az, hogy mindenhogy lebukik aki ezt csinálja. Az önkiszolgáló kassza is mér, azt pedig kizártnak tartom, hogy 2x grammra pontosan ugyanúgy emelje az illető a zacskót.
2018. márc. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mondasz valamit
2018. márc. 6. 16:30
 8/17 A kérdező kommentje:

Illetve gondolom a péksütiknek a súlya is meg van adva, azt bejelzi az önkinek a mérlege. Ez igaz, nem túl jó ötlet.

Pénztárnál egyszer apám lebukott, ott rosszul nyomtatta ki a vonalkódot, aután újra kellett mérni, ott meg elhitték, hogy rossz a mérleg.

De amúgy a pénztáros csak lehúzza. A péksütiknél meg belenéz a zacskóba.

Amúgy embert könnyebb átverni, mint egy gépet.

Még tényleg azt lehet, hogy drága gyümölcsök helyett, valami vöröshagymát beütök és úgy az önki.

Ha te leméred, a pénztáros, ott már nem méri újra neked a pénztárnál, csakha szakadt a zacskó, bár, akkor se tette meg.

2018. márc. 6. 16:42
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez mi? Az, hogy félreértelmeztem a kérdésed, dinka voltam, :-)))
2018. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Jó, én meg nem értettem, amit írtál. De most leesett.

Az eladó miért "segítene" neked, hogy megemeli a zacskót és kevesebbet fizetsz??? Meg most már sehol sincsenek "mérő eladók". Meg te vissza mennél, hogy bocsi, kevesebbet fizettem, mérjük le azt mégegyszer, mert nem tuok aludni miatta.

Ezért nem is tudtam értlemezni elsőre, amit írtàl.

2018. márc. 6. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!