Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Most ilyenkor lehetne ilyet...

Most ilyenkor lehetne ilyet tenni?

Figyelt kérdés
Van a mi kis falunkban 1 bolt. Egy család vezeti a boltot és nagyon igénytelenek. A bolti csak tükörképe az ő igényességüknek. Például: A zöldség-csümölcs sarokban szokott lenni rohadt alma meg ilyenek vagy a sajt és a hús nincsen külön pultban és a legmegdöbbentőbb: A hűtőket kikapcsolják Esténként. Ha bejelenteném a NÉBIH-nek őket akkor viszont nem lenne bolt a faluban ahol húst lehetne venni. Van még egy kisbolt de ott rendelni kell a húst meg a zöldséget. 3 éve odajárunk eddig nem volt problémám vele de ez után viszont már tényleg inkább írnák a NÉBIH-nek. Az történt hogy kenyeret kértem és az előttem lévőnek (persze kesztyű nélkül)adott húst és kézmosás nélkül adta nekem a kenyeret!!!! Még aznap írni akartam a NÉBIH-nek hogy jöjjenek ki szétnézni,de belegondoltam hogy akkor nem lenne bolt. Szerintetek mit tegyek?

2016. ápr. 30. 11:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Ne tegyél fel hülye kérdéseket és edd tivább a romlott húst és koszos kenyeret! Nehogy véletlen 10 kmrel arrébb keljen bevásárolni. <facepalm>
2016. ápr. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hol 10km-re hétokos???!?!?!?! 1 bolt van a faluban és a legközelebbi város is 45km-re van
2016. ápr. 30. 14:47
 3/14 A kérdező kommentje:
Logika
2016. ápr. 30. 14:47
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Melyik ez a világvége falu, ahonnan sose mozdulsz ki?
2016. ápr. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

1. Ha véletlenül bezárnák a boltot, rögtön akadna másik jelentkező, aki elvállalná.

2. Ha falun laksz, sokkal jobban jársz, ha magad termeled meg a zöldséget és a húst. Amit a boltokban kapsz, az minden, csak nem egészséges.

3. Ha ezek nem játszanak, de ennyire nem tetszik a helyzet, a boltosnak említsd meg az aggályaidat, és ne feljelentgetésen törd a fejedet.

2016. máj. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A zöldséget megtermesztem de mondjuk már elfogyott a hagyma,répa a pincéből ezért vettem multkor a húst viszont csak május utánra lesz úgygondolom
2016. máj. 1. 20:08
 7/14 A kérdező kommentje:
És igaz az is hogy akadna másik jelentkező
2016. máj. 1. 20:08
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
En bejelentenem.
2016. máj. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ne vegyél ebben a boltban kenyeret, vagy olyasmit, amit nem lehet megmosni. Ezeket vedd a másik boltban! ... ha már kényelmi szempontok miatt eltűritek az igénytelenségét.

Egyébként, ha bejelentést teszel és kiderül - különösen falun - jobb, ha elköltözöl.

2016. máj. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

Utolso, minek kell remitgetni a kerdezot?


Egy koszos faluban (szo szerint koszos), ott minek kellene elkoltoznie? A 20 db 100 feletti nyugdijas miatt esetleg.


Van egy tragya bolt, akkor ellene igenis tenni kell. Oruljon a boltos, hogy meg igy is kenyszerbol oda jarnak vasarolni!


Egyebkent ki az a boltos? Szamodra nagy ember? Csak nem felsz valami mosatlan bunkotol, ki meg egy kisboltot sem tud futtatni?

2016. máj. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!