Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Azzal le lehet bukni, hogy...

Azzal le lehet bukni, hogy zöldség mérésenél megemeled a zacskót?

Figyelt kérdés
2018. márc. 6. 15:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%
Na bakker, adj csak ötleteket, ezután majd mindenki ezt csinálja. :D
2018. márc. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%
le lehet bukni, főleg ha olyan boltban vásárolsz, ahol a pénztárosnál mérleg is van építve a szalagba, ami előtte fut. Van ilyen, csak mondom.
2018. márc. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Van, de ha te lemérted, már nem csinál után ellenőrzést...
2018. márc. 6. 18:25
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

De csinál ellenőrzést a beépített mérleg. Ha eltérés van jelez.

Még boldogan és beképzelten kiírod hogy loptok! csak gratulálni tudok

2018. márc. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom cigok.
2018. márc. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

11. vagyok.


Nem tudom, hová húztok még le, de nagyon sok multinál ez a méricskélős dolog megoldható. Kér ugyanannyi dkg bármit a húspultnál, vesz ugyanannyi dkg olcsó valamit, néhány tesco, aldi, auchan, stb. annyira nagy, hogy bármikor bármit ki lehet cserélni.


Láttam nem egyszer betéve dobozos tejek közé, sőt kozmetikumok közé olyan dolgot betéve, ami a fene tudja mióta ott volt, ki tudja, ki mit csinált vele, hús, zöldségféle, stb., amit a kutya nem figyel, mert eladót elvétve sem találni.


Ezért írtam, hogy adjon a kedves kérdező még ötleteket, mert ez lopás!!!

Én sem ma jöttem le a falvédőről, de nekem eszembe se jutna ilyesmi, becsület is van a világon. Tegnap elvicceltem, de látom, lehúztatok, pedig aki előttem kettővel írt, igaza van. Büszke vagy arra, hogy itt silabizálod ki, hogy lehet átvágni az "önkit"? Már a szótól is falra mászok.


Egyébként gratula, sok sikert a mutatványokhoz!

2018. márc. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat olvastam, hogy vöröshagyma közé rejtve próbált egy doboz kaviárt vagy ilyesmit kivinni, de lebukott. Nagyon sajnálatos, ha valaki arra szorul, hogy lopjon a boltban.
2018. márc. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!