Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Lidl másnap foglalkozik...

A Lidl másnap foglalkozik előző napi tévedésekkel?

Figyelt kérdés

Tudom, a "Pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el." Pontosan nem tudom mire értik, illetve Lidl-nél a gyakorlatban nem tudom hogy ez ki van-e írva, ezért kérdezek.


Vettem 3 darab különböző táblás csokoládét.

Ebből egyik az egészmogyorós, ami 319 helyett most csak 222 lenne, ha nem 319 szerepelne a blokkon, és csak itthon vettem észre.

Ha ez nem lenne elég, a legolcsóbbikat kétszeres szorzóval vitte be a kasszás, mintha kompenzálni akart volna, hogy azért ne 97 forinttal lopjon meg, hanem kicsit kevesebbel. A közepesen drágát nem blokkolta.

Jelen esetben csak a blokkon szereplő egy termékre vonatkozó közel 100 forintos differencia problémájának megoldása érdekelne.

Dühítő. Ilyen esetben mit lehet tenni?



2018. ápr. 13. 02:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
83%

Újítás?

22 éve diákmunkában pénztáros voltam, már skkor is így volt

2018. ápr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

akkor most, hogy kiderült, hogy a Lidl tévedett, gondolom visszamentél és rendezted a különbözetet, így megnyugtatva a lelkiismeretedet...


ugye???


vagy csak akkor "dühítő" a tévedés, ha a károdra történik?

2018. ápr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

#22es


Ez a kerdezo biztos nem ment vissza a LIDL-be... vett par kiflit maganak a kulonbozetbol xd

2018. ápr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem gondolkodjál, mielőtt feleslegesen hőbörögsz, vagy ékrj meg valakit hogy számoljon, ha te már képtelen vagy rá.
2018. ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!