Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A pénztárosnak nem kellene a...

A pénztárosnak nem kellene a vevő engedélyét kérnie, ha a kollégája tételeit húzza le?

Figyelt kérdés
Tőlem nem kért egyikük sem, és elnézést sem, amit pofátlanságnak tartok. Ráadásul kb. 3 percig vacakoltak. Nincs erre valamilyen szabály? Vagy csak a jóindulatukra van bízva?
2018. jún. 16. 22:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%
A penztaros is vasarolni akar es gondolom enni valamit a szuneteben. Abban a pillanatban ugyanolyan vevo.
2018. jún. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
33%

"A penztaros is vasarolni akar es gondolom enni valamit a szuneteben. Abban a pillanatban ugyanolyan vevo."

Akkor szépen beáll a sor végere, és kivárja a sorát, ahogy az összes többi vevő is.

Ja vagy mégsem ugyanolyan vevő? Ahhoz meg ugye bunkó, hogy megkérdezze, hogy ugye nem gond, hogy lehúzza a két zsemléjét. Mert nyilván nem gond. A bunkóság és a vevő semmibe vétele, az gond.

2018. jún. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
51%

Álljon be a sorba a kedves "kollegina".


Ennyi, én is utlom, mikor egy "bocsi" nélkül odapfátlankodik és még nekiállnak cseverészni is.


Hát a jó édes anyját, azt, cseverésszen munkaidőn kívül.

2018. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
68%

Persze otthon ez a módi, Svájcban egyszer csinálhatná meg, másnap nem kéne dolgoznia jönni.


Érdekes, itt tudják az eladók, hogyha vásárolnak, akkor beállnak a sorba, és kivárják azt, nem betolakszik az ember elé.

Ezzel az erővel én is mehetek bárki elé, mert "csak egy" joghurtot veszek. Ja, nem. :D


Kultúra az nincs sajnos sok helyen.

2018. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a pozitívakat válaszokat, bár még mindig nem tudom, hogy van-e szabály erre pl. a munkaköri leírásukban.


#8: Tudom az időpontot, és a kassza sorszámát is. Már meg is írtam a panaszlevelet, csak még nem küldtem el.


#9, #11: Több tétel volt, szerintem éppen végzett, bár nem néztem, miket vett. A kártyával mindenesetre nem sikerült elsőre fizetnie.

2018. jún. 17. 15:16
 16/19 anonim ***** válasza:
59%
de utálom az ilyen kisstílű, szarrágó alakokat - de panaszkodj csak, ráérsz... minden munkahelyen, büfék stb, az ott dolgozók soron kívül mennek, de mindegy, zokogj, látszik hogy nincs nagyobb problémád.
2018. jún. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Gondolom felesleges itt kommentelgetnem, de azért leírom: OK, intézze el a sietős kollégája dolgait, de az meg ne akkor bonyolítsa le a heti bevásárlását, vagy ha igen, legalább kérdezzék meg előtte a bunkó vásárlót (szegény pénztárosok). Ha fél perc alatt megvan, nem várom el.
2018. jún. 17. 19:31
 18/19 anonim ***** válasza:
96%

"Akkor szépen beáll a sor végere "


A vasutasoknak jár a szabadjegy. A buszosoknak a buszbérlet. Az egészségügyben dolgozóknak nem kell kivárni a várólistát.

Akkor egy bolti dolgozónak, aki a 20 perc ebédidejében vásárol, járjon már annyi, hogy soron kívül ütik be az általa vásárolt termékeket.

Mert a kedves kérdező is csak amiatt pampog, mert egy bolti dolgozó került elé. Ha az előtte lévő nyugdíjas mamóka idétlenkedett volna 3 percet, akkor meg se szólalt volna.

2018. jún. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Az is idegesítő, de más kategória. Egyébként már lezártam magamban az ügyet, nincs bennem harag, mindenesetre még mindig úgy gondolom, legalább azt mondhatta volna, hogy "elnézést, most lehúzom kolléga tételeit", aztán "köszönöm a türelmét". Ez a minimum.
2018. jún. 20. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!