Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hol találok ilyen élelmiszer...

Hol találok ilyen élelmiszer és vagy ital nagykert az országban?

Figyelt kérdés

Olyan élelmiszer és ital nagykert keresek akik a többi nagykernél és beszállítóknál jóval olcsóbban adják az áruikat. Nagy vásárlásokhoz kellene. A netet már áttúrtam ahol csak lehetett.

Azt hallottam hogy Törökszentmiklóson és Bp-n is van ilyen depo, de nem találom őket. Van egy kereskedő akiről tudom, hogy Pesten egy ilyen helyen vásárol rendes termékeket számlára, de nem mondja el, hogy hol.



2018. jún. 29. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudom honnan szedted azt a marhaságot, hogy létezik ilyen.
2018. jún. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pedig létezik. Kb annyiért adja a termékeit mint amennyiért a nagyker. Piacon árulnak több helyen is. Csak egy példa, Milka csoki kis táblásat 220 nagy táblásat pedig 600 forintért árulja. 3in1 Nescafe kávét is 150 forinttal olcsóbban adja mint a helyi coop.

egy közeli ismerősöm ott dolgozik neki és onnan tudom, hogy rendesen számlára vesz mindent. Igaz a cimkék nem magyar feliratosak, de a szavatosság és a minőség jó, nameg az ár is.

Próbáltam többször is elkérni a cimet ahonnan szerzi de nem árulja el.

Ezért gondoltam, hogy esetleg van aki itt tud ilyesmi helyet...

2018. jún. 29. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogy létezik.
2018. jún. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem nagyker depo stb hanem Tompai határnál Tompa Ker és Határdiszkont nevű üzletek.

Akkora a forgalmuk hogy az árak áfával is nagyon alacsonyak. Pl milka kis táblás 190ft

Omnia kávé 510ft

Fanta/coca cola 260ft

Mi száraz tésztát tartós élelmiszert csak ott veszünk 2-3 havonta.40 ezret fizettünk tesco online áruházhoz hasonlítva 120 ezer ft fölött fizettünk volna.

160km utazunk de nagyon megéri oda elmenni, ha nem is mész át szerbiába a szabatkai piacra.

2018. jún. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!