Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit csináljak? Éhes vagyok.

Mit csináljak? Éhes vagyok.

Figyelt kérdés

Nincs itthon semmilyen kaja. De tényleg a hűtő teljesen üres, kenyér sincs meg semmi. Anyáék meg nem vesznek kaját.

13/L



2018. márc. 28. 09:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nincs semmi?

Tészta? Rizs? Ha van, akkor megfőzhetnéd és akár magában is megehetnéd. Mégiscsak jobb, mint a semmi.

Vagy nincs pár száz forint zsebpénzed, hogy legalább egy-két zsemlét vegyél?

2018. márc. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
rágd a körmöd
2018. márc. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha van üres üveg, vàltsd vissza és vegyél belőle legalább zsölm és párizsi
2018. márc. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha van alapanyag, főzz, ha nincs, éhezz, vegyél ételt, kérj a szomszédtól vagy valami efféle. Bár ha erre sem jössz rá éhesen sem, akkor Tajgetosz.


Mi az, hogy nem vesznek ételt? Fényevők vagytok vagy tartósan éheztek...? Akkor én sem működnék jól, részvétem.


De érted, ezekkel a "nincs itthon semmi, nem tudok venni, mit egyek" kérdésekkel mégis mit csináljunk? Ha NINCS étel, nem eszel, világos. De szinte mindenütt akad azért valami. Nálunk szinte sosincs kész étel (kenyér sem meg semmi), de alapanyagok igen, pár hónapra való, a zöldséget leszámítva.

2018. márc. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Pattanj át az egyik rokonodhoz akivel jó a kapcsolatod és egyél. Tavaszi szünetben nincs iskolai étkeztetés. Szoktatok melegételt kapni az önkormányzattól?
2018. márc. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
Anyáék fényen élnek. Még szerencse, hogy az éheztetésed mellett netre és okostelefonra/laptopra azért költenek. Szegény drágám, jelentkezned kellene a Guinness rekordokba, 13 évig élni étel nélkül, az nem semmi. Ügyes vagy.
2018. márc. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%

Miért nem vagy iskolában? Még nincs szünet!

A hűtőt meg húzd ki, üresen ne fogyassza az áramot.

Felöltözöl és elmész a boltba.

Azt ugyanis nem írtad, hogy pénz sincs.

A lényeg, hogy internet van.

2018. márc. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Ja, semmilyen kaja nincs, anyádék nem esznek... Neked amúgy ISKOlÁBAN a helyed, kislány, nem kamukérdések kiírogatásával kell foglalkozni.
2018. márc. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

A privát üzeneted alapján, miszerint pénz sincs otthon, emailben jelentettem a fórumodat az Orsz.Gyermekvédelmi Ligának, ők az IP cím alapján majd eljárnak a szüleid ellen, hogy éheztetnek!

A kérdést felesleges töröltetned, lefotóztam.

2018. márc. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

Nekem is írt privátot :)

Jó sok energiája van, főleg ahhoz képest, hogy ki tudja mióta nem evett a gyermek.

2018. márc. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!