Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mi az oka annak, hogy míg...

Mi az oka annak, hogy míg Németországban az Aldi és a Lidl kb a leggagyibb boltoknak számítanak, addig Magyarországon már-már ezek jelentik a prémium kategóriát?

Figyelt kérdés
2018. aug. 21. 08:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Itt sem jelent prémium kategóriát egyáltalán!!! Felesleges ez a fikázás!
2018. aug. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Neked azt jelenti? Pont, hogy otthon is a megfizethető kategória.
2018. aug. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Ezek itthon sem számítanak hú de nagy minőségnek.
2018. aug. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem a leggagyibb, pusztán egy-egy diszkontláncnak számítanak, ahogyan másutt is.
2018. aug. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem számít egyik sem "prémium kategóriának, mit hadoválsz?

Nekem úgy anyagilag, mint tevőlegesen módomban áll Franciaországban, Olaszországban és Belgiumban is rendszeresen vásárolni és ennek dacára a Lidl-t például nem tartom gagyinak. Az Aldit nem ismerem.

Nem tudom, hogy Németországban te hol vásárolsz, de nem hiszem, hogy csóró migránsként csak a Tengelmannba és Edekába jársz.

2018. aug. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Németországban SEM gagyi az Aldi meg a Lidl, ezt nem tudom, honnan szedted.


És Mo-n sem prémium kategória, csak olcsóbb, mint egy Auchan pl.

2018. aug. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem az árakra gondoltam, hanem a minőségre. Itthon általában a Lidl és az Aldi képviseli a legjobb ár-érték arányt.

Persze a CBA-k, Tesco-k meg Coop-ok nem teszik túlságosan magasra a lécet.

2018. aug. 21. 14:49
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem egyáltalán nem prémium kategória pl. Én nekem egy nap rámegy a bevásárlásra mert alapvető dolgokat az aldiban szeretek venni pékárút a lidl be de innivalót pl. a tescoba szoltam mert itt nálunk a lidl be szinte semmi választék nincs!
2018. aug. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem gagyik, UK-ben élek, itt is van mindkettő, sok jó cuccuk van nagyon jó áron, pl zöldséget, gyümölcsöt imádok Lidl-ben venni.
2018. aug. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Annyira gagyi Németországban az Aldi, meg a Lidl, hogy hétfő, meg csütörtök reggel úgy elkapkodják az akciós cuccokat, hogy csak pislogsz. És nem csak a külföldi, hanem a rengeteg német. Az edekát meg mindenki drágállja, ott sose láttam annyi embert, mint a Lidl-be, meg az Aldiban, tehát nem tudom honnan vetted, hogy gagyi, mert baromi nem azok.
2018. aug. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!