Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Fornetti mindenhol drága...

A Fornetti mindenhol drága vagy az üzlet válogatja meg az árakat?

Figyelt kérdés
ha fornettis szemetet akarok venni akkor hol tudom megvenni a legolcsóbban?

2018. szept. 26. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


A külső kerületekben kicsit olcsóbb, mint a belvárosban általában. De mindenhol drága, ha kiszámolod, hogy egy kis vacak pogácsa mennyibe kerül - csak van, ahol még drágább.

2018. szept. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Szinte mindenhol ugyanannyiba kerül.
2018. szept. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Van a beszerzési ár, ami alá senki sem fog menni, érthető okokból.
2018. szept. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az oké! de vajon mennyi lehet a beszerzési ár hogy olyan drága.. pedig annyira nem hiszem hogy egészséges kajákról van szó amivel a magas ár indokolt. silány dolgot ami még drága is én nem vennék meg
2018. szept. 30. 14:30
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem sok termékük van, ami finom. A készételek meg mindig drágák. Ha valaki például kalóriaszámlálással fogy (vagy hízik, vagy bármilyen más okból számol), annak nagyon jó, hogy a honlapjukon fönn vannak a tápértékadatok. Kakaós csiga és kakaós csiga között hatalmas különbség lehet, nem egyszerű pontos adatokat találni. Persze nem jó ötlet minden nap ilyet enni, de néha megszorul az ember, és még mindig jobb venni pár pogácsát napközben, mintha farkaséhesen hazaérve kiüríted a hűtőt.
2018. szept. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!