Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mennyire volna abszurd, ha az...

Mennyire volna abszurd, ha az egyik Auchan áruház üzletsorán Tesco bolt nyílna?

Figyelt kérdés
2019. jan. 14. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
semennyire
2019. jan. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nem kicsit, de ilyen sosem lesz. Jogi okok miatt.
2019. jan. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb semennyire mert konkurens cégek ezek. Viszont olyan létezik hogy a két üzlet egymás mellett van például, ha jól tudom Budakalász környékén van ilyen meg azt hiszem még Budaörsön. De amire te gondolsz hogy az Auchan épületén belül nyíljon egy kisebb Tesco üzlet arra az esély nulla százalék, még ha meg is tudnának egyezni az anyacégek vezetői is ezen, akkor sem működne.
2019. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én értelmét sem látom amúgy.
2019. jan. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
"Viszont olyan létezik hogy a két üzlet egymás mellett van például, ha jól tudom Budakalász környékén van ilyen meg azt hiszem még Budaörsön." budaörsi Auchan és Tesco üzletek közt van vagy 3 km
2019. jan. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Budakalászon Aldi van az Auchan mellett :)
2019. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!