Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Lehet kapni még valahol...

Lehet kapni még valahol alumínium tálcás pattogatni való kukoricát?

Figyelt kérdés
Idősebbek talán emlékeznek hogy régen még a 80-as 90-es években volt elterjedve ilyen egyszer használatos alutálca ami tömve volt kukoricával és gáztűzhelyen lehetett pattogtatni benne a kukoricát és az egész szépen felpúposodott! Lehet hogy csak az idő szépíti meg az emlékeimet de úgy emlékszek hogy annál nem volt olyan mint a mostani mikrós popcornoknál hogy a zacskó negyede nem pattog ki!

2019. jan. 30. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, erre gondolsz:

https://www.youtube.com/watch?v=JyUNQDz1iGs

De már nem gyártják.:(

2019. jan. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam!
2019. jan. 30. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Kipattog az, csak normálisan kell csinálni. 560 watton, 3,5 perc. Teljesen jó lesz.
2019. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én 1990-ben születtem, nem is tudtam hogy voltak ilyenek itthon is, csak amerikai filmekben láttam régebbről az alufóliás megoldást :D nekem kiskori emlékként csak annyi él popcorn-ügyben hogy árulták készen is zacskósan, (talán a Chio)annak valamiért annyira másabb íze volt...vagy csak az idő szépíti meg, aztán már csak az utána következő mikrós generációról vannak emlékeim. kizárt hogy létezne még a régi sajna
2019. jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
89-es születésű vagyok és lehetett kapni kisebb boltokban! Felénk legalább is voltak! De tényleg olyan boltokra gondolok amik pl a 10-es alján lévő garázsban lettek kialakítva! :D
2019. jan. 31. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!