Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Melyik a legnagyobb, legnagyob...

Melyik a legnagyobb, legnagyobb kínálattal rendelkező Spar csoportba tartozó áruház Budapesten?

Figyelt kérdés
2019. febr. 21. 08:50
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Interspar. Több ilyen egység is van Budapesten, főleg plázák alagsorában.
2019. febr. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok. Specifikusabb, pontos helyre gondoltam.
2019. febr. 21. 09:08
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amiről én tudok, az Allee és az Árkád alagsora. Vigyázz, az Árkádban van sima Spar szupermarket is, a kettő nem ugyan az. Az Intersparban van automata kassza is, onnan egyértelmű hogy jó helyen jársz.
2019. febr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Megspórolhatsz egy utat, ha a Shopmark (Europark) területén lévő Interspart nem látogatod meg. Sokunk emlékeiben úgy él a hely, hogy egy hatalmas üzlet. Csakhogy a felújítás után a mérete kb megfeleződött. Elég megdöbbentő élmény volt először látni.
2019. febr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Árkádba szoktam járni. Akkor annál nem nagyon van jobb?
2019. febr. 21. 09:52
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is az Árkádot mondanám. Az Eurocenterben van még nagy üzlet, de oda én pl nem szívesen járok, sokszor volt, hogy a húspult körül olyan rohadt szagok szállingóztak, hogy inkább kifordultam...

A Blahánál a Corvin aljában lévő interspar esetleg, ami még hasonló méretű.

2019. febr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 klopusz ***** válasza:
38%

Megmondom őszintén, én annyira nem szeretem a Spar-t, hogy ha fizetnének sem vennék náluk semmit.


Néhányszor voltam egy-egy üzletükben, de olyan csúnya volt a zöldség/gyümölcs illetve húsválaszték, hogy ki is fordultam a boltból.


Ráadásul az összes hiper- és szupermarket közül magasan a legdrágább.

2019. febr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 azért a prímát kenterbe veri a spar árszinten. Egy üdítő majdnem annyiba kerül a prímában mint az automatákban, ami nem az olcsóságáról híres. A sparban ugyan ez egy százassal olcsóbb, fehér címkén, azaz nem akciósan.
2019. febr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A húsválasztékkal nincs gond, az árkádban legalábbis. Én pont emiatt szoktam át oda, a fogarasira jártunk előtte a konkurenciához, de hónapról hónapra botrányosabb, a friss hús leginkább, de más téren is egyre több a gond.
2019. febr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom, miért terjedt el ez a hülyeség, hogy a Spar drága. Az alapvető élelmiszerek ott is ugyanannyiba kerülnek, mint máshol, plusz vannak minőségi termékeik is, ami természetesen drágább.

Én is az Árkádos Interspart tudom ajánlani. A húsáru mindig friss.

2019. febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!