Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Normális hogy ennyivel drágább...

Normális hogy ennyivel drágább egy coop meg cba a sparnál? Minden drága de pl. egy fél literes üdítő előbbin már 300ft felett van ameddig a sparban 220. A többi dologról nem is beszélve.

Figyelt kérdés
2019. márc. 3. 11:19
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Mondjuk én most a coca colára írtam ki a kérdést. Az azért minőségben nem rossz sehol sem :)
2019. márc. 3. 15:04
 12/26 anonim ***** válasza:
76%
De komolyan, van olyan aki képes megvenni(vagy ezt viszonyítási pontnak használni) az ár-érték arányban a jó drága fél literes kis üdítőitalt, majd itt siránkozik, hogy drága?
2019. márc. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Ha úton vagy mit kellene venni? Semmi mást nem hűtenek le.
2019. márc. 3. 15:23
 14/26 anonim ***** válasza:
71%
Miért kéne fél liter hideg kólát vennem csak azért, mert úton vagyok, nem értem az összefüggést.
2019. márc. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
71%
Na akkor nem csak én akadtam ki ezen. Mondjuk nálunk a Sparban sem 220, inkább 270, de a CBA-ban 310, ez pofátlanság.
2019. márc. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Mondjuk én is jobban szeretem az 1.25-öst de azt meg alig van ahol lehűtik.

Amúgy pl. azért mert az egyetemen órán nem lehet kimászkálni inni venni vagy mert 3 órás út vár rám és valamit innom kell. :D

Az ilyen maszlagokat hagyjuk hogy ezer éves üvegben vigyek magammal ihatatlan csapvizet mert az ingyen van. :D

2019. márc. 3. 16:18
 17/26 anonim ***** válasza:
68%

1. Nem csak csapvizet lehet lehúteni, létezik ásványvíz is.


2. Ha 300 forintért mindenkép fél liter hideg kólát akarsz inni, de sokallod, akkor nem tudom mi a kivetni való a csapvízben, abból lehet hideget kapni azonnal, csak bele kell tölteni, most figyelj, fél literes flakonnál nagyobb űrtartalmű flakonba is!

Ezen felül a csapvíz nem áll heteket, hónapokat a palackozástól a megvásárlásig, így kevésbé van oldott műanyag aromája.


3. Azt még mindig értem mi a probléma az 1,5, 1,75 vagy 2 literes üvegekkel azon kívül hogy nem hideg.


4. Több tíz módszert látok arra, hogy elkerüld a "hideg kólát akarok inni, hosszú útra megyek, más nem jó csak a fél liter hideg kóla, egyetem közelében nincs olcsó volt" problémát.

A teljesség igénye nélkül írok kettőt:


1. Léteznek olyan üzletek, ahol vannak hűtött, most figyelj, fél liternél nagyobb kiszerelésű üdítőitalok és ásványvizek, például kínai vegyes bolt.

Lehet nincs nincs az egyetem és a tartózkodási helyed közelében ilyen, de azért szerintem van.

Jegyezd is meg, mert lesz szerepe ennek a pontnak a kettes pontnál.


2. Fogod magad, hazafele veszel nagyobb kiszerelésű kólát (reméljük nem szakad le a kezed tőle).

Éjszakára beteszed a hűtőbe, reggel magaddal viszed.

Ha kora reggel mész el egyetemre és késő délután, este mész haza akkor fagyasztóba teszed, bár akkor a szénsav ból nem sok marad, ha találékony akarsz lenni fogod a kis fél literes flakonjaidat és abba töltögeted a nagy kiszerelésű kólát ami sokkal olcsóbb volt, mint ha fél litert vettél volna.

Néhányat sima hűtőbe, néhányat fagyasztóba teszel.


Ha ez túl körülményes neked, akkor vásárolgasd 300 forintért a fél litert, ha túl sok pénz, akkor dolgozz többet/kérj többet a szülőktől, gondviselőktől.

2019. márc. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"Amúgy pl. azért mert az egyetemen órán nem lehet kimászkálni inni venni vagy mert 3 órás út vár rám és valamit innom kell. :D


Az ilyen maszlagokat hagyjuk hogy ezer éves üvegben vigyek magammal ihatatlan csapvizet mert az ingyen van. :D"


5. Csak fél literes hideg kólát lehet inni a három órás úton?


6. Csak ezeréves flakonban lehet tölteni folyadékot?


7. Csak csapvizet lehet tölteni valamibe és magaddal vinni?


8. Otthonról hűtött dolgot, ami nem féliter, nem lehet magaddal vinned? (erre már kitértem feljebb)


9. Mióta ihatatlan a csapvíz? És hagyjuk az ilyen ezeréves maszlagokat, hogy a csapvíz ihatatlan(ez rossz duma), amikor komoly szűrésen megy keresztül mire elér a csapig és elég keményen szabályozva van, hogy mi folyhat ki azon a csapon.

2019. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Igen de én a hideg CocaColát szeretem...:)

Nyilván otthon nem olyat iszok..:D Bár mondok jobbat. Az ízesített külföldi CocaColából még a 2dl is majd annyi mint a sima hazaiból 2 liter. :)

2019. márc. 3. 17:37
 20/26 anonim ***** válasza:
Az ilyen hulyesegeken keresnek a boltosok, mert lustak vagytok a ketliterest megvenni/cipelni. Nalunk a jobb moduak is megvettek a ket literest, en meg toltogettem a csapvizet az uvegbe, mert nem akarok kolazgatni amugy se.
2019. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!