Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Teszkós önkiszolgáló kasszákró...

Teszkós önkiszolgáló kasszákról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Én kétszer próbáltam, mind a kétszer katasztrófa volt. Először odapakoltam az árút, elkezdtem becsipogtatni, majd a végén a fizetésnél elkezdett vísitozni hogy nem egyezik a súly, kezelő meg sehol nem volt. Összepakoltam az árumat és odamentem egy humán kasszához.

A másik esetben nem találtam meg a pékárut amit akartam venni. Egy zsemlét akartam venni de a süteményeknél volt, mint kiderült egy kezelő segítségével. Nagy nehezen sikerült mindent megcsinálni, fizetni szerettem volna, de ekkor a pénzemet nem vette be. 20szor próbáltam betenni, nem ment. Fogtam magam és angolosan távoztam.


2018. szept. 15. 21:40
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
76%
Unexpected item on packing area...
2018. szept. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
88%
Hát, azért nem kell hozzá pilótavizsga, én gond nélkül tudtam mindig használni.
2018. szept. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
87%
Én szeretem. Hamar végzek, nincs gondom vele.
2018. szept. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
86%

Én kerülöm, régimódi vagyok. Vagy ha csinos segítő csajszi van ott, akkor ártatlan borjú szemekkel pislogok.


Gyere/jöjjön fiatalember (már jólesik, 43 vagyok) - ó, én nem értek ehhez - majd én segítek. Ilyenkor mit tehetek, megyek.

2018. szept. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
59%
Inkább veled van a gond, havi több millió alkalommal tudják sikeresen használni őket szerte Európában
2018. szept. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
87%

Szeretjük, gyakran használjuk, még nem volt problémánk. Persze, néha csipog, ha ráteszem a táskámat a pakolóhelyre vagy valami, de akkor leveszem róla és kész.

Mindig megtalálok mindent, a pénzzel sincs gond...

2018. szept. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
91%

nem igazán bonyolult dolog, van benne amúgy kereső is, ha nem találsz pékárút, csak tudni kell a nevét, vagy egy részletét

valóban van olyan, hogy valami kínja van egyes pénzekkel, mint minden automatának, ha gyűrött sérült, meg van hogy csak másképp teszed be és elfogadja

ha nincs senki ott akkor gyorsabb, persze ha alcoholt vásárolsz jóvá kell hagyattatni, ha nem stimmel valami szólsz egy segítőnek, ő majd megoldja

ha nincs ott segítő akkor konkrétan orosz rulett :D

mondjuk egy rutinos kasszásnál fix, hogy hamarabb végzel, ha nincs sor mint a gépnél szerencsétlenkedve

2018. szept. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
91%

Én eléggé kedvelem, 2 okból is.

Az egyik, hogy mivel én ütöm be magamnak a dolgokat és és látom mit vett be a gép, nem fordul elő az, hogy 4 péksüti helyett 5-öt ütök be, vagy véletlenül drágább sütéményt/gyümölcsöt ütök be. A Lidl-be is szoktam járni, ebben a hónapban már 2x megtörtént, hogy drágább/több péksütit írtak be, ráadásul csak a blokk elolvasása után veheti észre az ember, mert fénysebesség 2x-ével húzogassa a kasszás az árut, még el se tudok pakolni, de már tolja rá a következő vevőét, arra sincs időm, hogy lássam mit húz le/üt be. Önkiszolgálónál meg olyan sebességgel húzom le, meg pakolom el, ahogy szeretném (persze, azért próbálok sietni).

A másik előnye, hogy nagyon kevesen merik/szeretik használni. Mármint nekem ebben az az előnyöm, hogy nem egyszer van, hogy az önkiszolgáló mellett ott a rendes kassza, ott állnak 5-en a sorban, az önkiszolgálónál meg senki és így elég hamar végzek.

Persze előfordult, hogy nem találtam a pékárut, vagy hívni kellett az ott álló alkalmazottat, hogy valamit okézzon le a gépezeten, de a hagyományos kasszánál is előfordul ilyesmi pl. amikor nem tudják beütni a pékárút és a másik kasszást kérdezgeti, hogy Erzsí, mi a tökmagos kéksajtos ciabatta kódja?

2018. szept. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 Alain Delon ***** válasza:
93%
A kis kézi vonalkód-beolvasóval voltak eddig problémáim, amivel vásárlás közben lehet beolvasgatni az árukat. Amúgy meg kártyával fizetek, amivel talán egyszer volt gond.
2018. szept. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
87%
Ha kevés dolgot vásárolok akkor szeretem. Gyorsabban lehet végezni. Most már Intersparban is láttam. Szerintem jó dolog, csak olyan népszerű lett mostanában, hogy a sima kasszánál szokott rövidebb sor lenni :)
2018. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!