Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Penny, Lidl miért nincs kosár?

Penny, Lidl miért nincs kosár?

Figyelt kérdés

Csak az a tolós kocsi..

Namármost 3 hónapoa babát babakocsiban szállítok, ergo nem tudok tolni még egy bevásárlókocsit is. Emiatt a babakocsiba pakolok össze vissza mindent, aztán reménykedek hogy mindent ki is szedek belőle. A nagy dolgokat meg fogom a kezemben, és kb a mellemmel tolom a babakocsit. A tescoban van kiskosár, ha tehetem oda megyek..Csak Penny Lidl 200 méter, Tesco 2 km. Néha nem mindegy. Nem várhatok mindig a dolgozó férjemre. Mi az oka, hogy nincs?


2019. ápr. 30. 12:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet élni panasszal náluk.

Tedd meg.

Amit itt leirtál nem egyszerű dolog.

Én is kerestem a kosarat de én csak egy két apróságnak amit aztán kézben is lazán elvittem,de a te eseted nem ilyen egyszerű.

2019. ápr. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%

Azt remélik, a kocsiba többet pakolsz.

Tényleg rettentő nehéz babakocsit tologatva vásárolni, húzod-vonod a két kocsit, katasztrófa 😁

2019. ápr. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
16%
Minek kell gyerekkel vásárolni? Ha ennyire gond menj el nélküle nem muszáj mindenhova rángatni
2019. ápr. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Mert gyerek mellett se lehet éhen halni. :)

Nekem ugyan màr 9 éve, hogy ilyen kicsi volt, én hordozóstól beraktam a nagy bevàsàrlókocsi elejébe, màs ötletem nem volt.

De szerintem nyugodtan szóvà lehet tenni, a módja nem tudom mi.

2019. ápr. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

#3, Te igazán okos vagy... Arra nem gondoltál, hogy nincs segítsége?

Nem mindenki lakik a szülők nyakán, nem mindekinek él valamilyen rokona a közelben és nem mindenki kéri meg szívesen a szomszéd Bözsi nénit, hogy legyen kedves vigyázni a kicsire, míg ő elmegy bevásárolni.

Nekem sem volt soha segítségem, csak úgy tudtuk ezt kivitelezni, hogy este amikor hazaért a férjem, akkor vigyázott a babára vagy közösen mentünk el heti 2-3x bevásárolni. Így csak a pékségbe kelett mennem. Mindig felírtam a pontos listát.

2019. ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

3.

Mert hova tegyem?? :)

Szerinted itt hagyom maga itthon??

Nekem nincs nagymami a szomszédban, a legközelebbi rokonok 50 km-re vannak.

A férjem meg dolgozik, este 5-6 közt ér haza, ő is fáradt, eszik, fürdetünk, nem a legnagyobb csúcsban a boltban akarunk kajtatni..

De mindegy gondolom se gyereked, se enni nem szoktál.

2019. ápr. 30. 13:59
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen a nagybevásárlást mi is együtt szoktuk, de sokszor van, pl ma is, hogy kitaláltam 2-3 kaját a hétre főzni, amit szívesen ennénk, de persze semmi nincs hozzá, a férjem ma még munka után megy ügyet intézni is, nem várok rá este 7-ig, elmentünk, csak felidegesített hogy 50en állnak a sorban és a végén már a bugyimból is a víz folyt mire odaértem a szalaghoz kezemben 8 kilonyi cuccal + a babakocsi
2019. ápr. 30. 14:04
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Lidl-ben sokakat látok saját kosárral, fonott bevásárló kosár. Abba pakolnak, és utána abban viszik haza a megvásárolt árut.

Én egyensúlyozok a kezemben, mert még nem kell baba kocsiznom :) De szerintem neked jó lenne egy ilyen kosár. Legalább nem kell szatyrozni.

2019. ápr. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Előző, igen tudom mire gondolsz.


Ez szuper ötlet, beszerzek egy olyat még a héten.

2019. ápr. 30. 14:14
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is fonott kosarat viszek, abba pakolok. Engem az zavar, hogy nálunk a Pennyben az a hülye forgós ajtó van, azon babakocsival nem lehet bemenni, ahol meg a bevásárlókocsit kell betolni, nem fér át. A pénztárnál szoktam betolni, volt, hogy morgott a pénztáros, de felajánlottam neki, hogy akkor pesztrálja a babát 20-25 percig, mìg szétnézek.
2019. ápr. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!